Zorunlu Trafik Sigortası Hk.

osman duman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya benim motor muayenesi (tüvtürk) haziranda bitiyor ben nisanda yaptırsam yaparlarmı (yaz tekerleri gecmez kontroden ama kış tekeri gecer), ??? :)))))

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaprlar.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba, trafik sigortamın süresi bitmek üzere, bende araştırmaya başladım ancak süprizle karşılaştım. ufak bi kaza yapmıştım mayıs ayında. primin artacağını biliyor ve bekliyordum ancak baya bi yüksek çıktı. 1800 tl civarı teklifler alıyorum. ( çok daha üstünde teklif aldığımda oldu). Sizlerden de başına böyle bir şey gelen var mı? bunun çözümü falan var mıdır? kasko bedeli kadar trafik sigortası ödemek istemiyorum. ucuza sigorta yaptırabileceğim bi yer varsa yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
sigortam nete gir oradan online teklif al birçok firmanın teklifini sunuyorlar ben çok araştırdım bana en uygun fiyatı mapfre sigorta verdi en ucuz 533 TL en pahalı 1200 TL aralığında fiyatlar aldım farklı farklı şirketlerden...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sürücüye rücu etme olayı hukuka yanlış olur. mahkemeyle çok basit çözülür.
belki alkollü keyif verici madde olayı olursa sürücüden rücu ederler. diğer türlü ben neden sigorta yaptırayıma döner iş. kaza yapınca gider adamın arabasını ben zaten yaparım...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Yuh diyorum. :sopa:
Bir nisan şakası gibi bir haber. :confused:

Bende haberi ilk gördüğüm de oha dedim. Bir zamanlar trafik sigortası sadece evrak olarak vardı. O zamanlar geldi aklıma birden. Suyunu çıkardık tam çıkaralım derdinde sanırım sigorta şirketleri.

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bende haberi ilk gördüğüm de oha dedim. Bir zamanlar trafik sigortası sadece evrak olarak vardı. O zamanlar geldi aklıma birden. Suyunu çıkardık tam çıkaralım derdinde sanırım sigorta şirketleri.

Olurmu olur. Nasıl olsa vatandaş abalı...!:(

Carisma70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sigortam nete gir oradan online teklif al birçok firmanın teklifini sunuyorlar ben çok araştırdım bana en uygun fiyatı mapfre sigorta verdi en ucuz 533 TL en pahalı 1200 TL aralığında fiyatlar aldım farklı farklı şirketlerden...

bende ilkez acente tavsiyesi ile mapfre sigortaya yaptırdım. İstanbulda tam techizatlı kendi tamir servisleri varmış aracın tamir görene kadar da araç tahsisi varmış.(sigorta poliçesi trafik kasko farkedermi bilmiyom.)

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Her yerden fiyat aldım, bana da en uygun mapfree fiyat verdi.Bakalım seneye kadar neler değişecek :confused: