Zorunlu Trafik Sigortası Hk.

AirTech

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçti kardeşim geçeceği kadar. Doğu da pkk tarafından yakılan araçların parasını kendi payıma düşen kısmını ödedim. Artık gerisi diğer arkadaşlara kaldı.

:good:

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu konuyu gördükçe önümüzdeki ayın gelmesinden korkuyorum. Önümüzde ki ay trafik ve kasko zamanı. Fakat sevindirici bir tarafı da var önümüzde ki ayın. Arabanın son taksidini ödiycem ve artık araba benim olacak kısmetse..:D

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
12. Ayda peugeot'un sigortası var bizimde.

Yeni aldığımız hyundai'ye 500 lira çıktı sigorta ergo'da.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni aldığım 2 tane focusa 34 plakayken 438
78 çevirince 236 tl çıktı. 2 sene önce 150 tl ödüyorduk...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Plaka uygulaması da zaten saçmalık benim aracım Ankara plakası ise benim suçum ne? Sanki başka plaka olunca kaza yapınca parçası ucuz mu? Yok sadece efendim neymiş... O işler de trafik araç sayısı az iyi de kardeşim o araç başka illere gitmiyor mu? Saçmalık...

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazı sigortalar yaptırırken ucuzda karşı tarafa para öderkende illallah ettiriyor... aylarca haklı olduğunuz halde para alabilmek için telefon açıp duruyorsunuz... bu sigorta muabbeti maalesef çok sıkıntılı...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
bazı sigortalar yaptırırken ucuzda karşı tarafa para öderkende illallah ettiriyor... aylarca haklı olduğunuz halde para alabilmek için telefon açıp duruyorsunuz... bu sigorta muabbeti maalesef çok sıkıntılı...

Aynen bende bu yüzden adı sanı duymadığım sigorta şirketlerine asla itibar etmedim etmiyorum da. Misal şimdi ki sigorta şirketi yolda kaldım. Köyde adamlar anın da çekici yolladı.Hemde kırk dakika içinde geldi. Gelmek ile de kalmadı adamlar aradı. Bir sorun yaşadınız mı? Diye adamlar müşteriye sahip çıkıyor. Şimdi sadece yirmi otuz TL az olsun diye de sigorta yaptırmadım. ;)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen bende bu yüzden adı sanı duymadığım sigorta şirketlerine asla itibar etmedim etmiyorum da. Misal şimdi ki sigorta şirketi yolda kaldım. Köyde adamlar anın da çekici yolladı.Hemde kırk dakika içinde geldi. Gelmek ile de kalmadı adamlar aradı. Bir sorun yaşadınız mı? Diye adamlar müşteriye sahip çıkıyor. Şimdi sadece yirmi otuz TL az olsun diye de sigorta yaptırmadım. ;)

Sigortayla hiç muhattap olmuyorum , en ufak sorunda kaskoyu arıyorum , hatta öyle ki yol bozukluğundan lastiğimi çukura düşürdüğümde lastiğim yarılmıştı kaskoyu aradım bayan , çekici ve ben telefonda konferans yaparken kasko görevlisi bayan arabanın götürüleceği yer hakkında hiç yardımcı olmayınca , yeter artık bari opel servisine çekin dedim , opel servisine çekildi ama kaskonun opel servisiyle anlaşması yokmuş autokinge çekilmesi gerekiyormuş , autokingden opel servisine 4-5 defa gelgit yapıldı , servis parası 250 TL kestiler , kaskoyu arayıp şikayet ettim konuşmalarımız dinlendi ve beni haklı buldular, ardından faturayı istanbula yolladım ve paramı kuruşuna kadar iade ettiler :)
Marmarise inerken virajlarda altıma taş parçası aldım kartel delindi , 650 TL ye yaptırdığım kasko karşılığında indirimim bozulmadan yaklaşık 1.000TL lik hasarı karşıladılar, bedavaya verdikleri otel hizmeti ise cabası...
Bir keresindede arabayı çekiciye alırken eşyalarımız ve 3 kişi olduğundan olay yerine şoförlü araç tahsis edip evimizin kapısına kadar 150KM götürmüşlerdi , Bundada kaskom bozulmadı :)
Yaptırdığım bedava mini onarımlar cabası...
Abi kasko nimet ya yukarda demişsin ya kasko nolcak falan diye , kasko candır , yememden içmemden kısarım ama eğer yaptırabiliyorsam yaptırırım .