Zorunlu Trafik Sigortası Hk.

Stormingful

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cuma günü itibariyle trafik sigortasını generaliden 476 tl e yaptırdım. 50 tl de hepsiburada.com hediye çeki veriyorlar.

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önünüzde ki ay sonu benimde kasko ve trafik bitiyor. Bende araştırmalara bu ay sonu itibari ile başlıycam. Bakalım ne tür süprizlerle karşılaşıcam merak ediyorum.

AirTech

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de o kadar araştırmama rağmen 1850 tl altına fiyat alamadım. sanırım bundan kaçış yok. aracı annemin üstüne yapsam bile üstüme ilk alacağım araçta bu yüksek sigortayı ödemem gerekeceği haberi ile bu yoldan vazgeçtim. ayın 10 una kadar sorgulamaya devam, bakalım bulabilecek miyim.

Sizin araç neydi acaba ? Baya baya yüksek çıkmış size ya. Son 1850 tl'de mi kaldınız ?

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zorunlu trafik sigortaları kudurmuş durumda ,Isparta'da 2012 Corsa D 1.2 Essentia LPG li aracım için en ucuz 307 TL aldım . geçen yıl indirimsiz hali 210TL idi. Kaskoya da bi haller olmuş hiç anlamadım , axa kaskoda geçen yıl 650TL ye yaptırdıgım kasko bu yıl indirime uğramasına rağmen 1.100TL ye çıkmış. Çok garip şeyler oluyor çok... Sonuç olarak Ak sigorta 730TL(kasko)+307 TL Zorunlu trafik sigortası = 1.037TL ye işimi hallettim , herkese kazasız belasız sürüşler.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Şimdi ufak bir hesap yapsam kendi kendime. Ben sıfır araç alsam Allah kaza bela vermese beş yıl binmiş olsam yılda ortalama 1.250 TL ödesem beş yıl sonun da 6250TL bir rakam yapar. Boru mu? Şahsen sıfır araç alsam bu gidiş ile kasko filan yaptırmam sanırım. Zaten ÖTV indirimli araç alacağım için bu rakam çok fazla. Aracım pert olsa yine kasasını satar üzerine bu kasko için istenen rakamı versem yine sıfır araç alırım.

Stormingful

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu sıralar en uygun teklifi trafikte Generali kasko da Ak Sigorta veriyor. Kaskoyu Ak sigortadan 850 tl ye yaptırdım. Generalinin 50 tl lik hediye çeki bayağı işe yarıyor 0w 40 motor yağı sipariş ettim hepsiburadadan 50 daha üzerine ekleyip

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sizin araç neydi acaba ? Baya baya yüksek çıkmış size ya. Son 1850 tl'de mi kaldınız ?

2013 polo 6r 1.6 TDI. 1850 altında teklif alamadım hala. ufak bi kaza vardı, teklif ondan yüksek diyolar ama yeni aracına kasko teklifi alan bi tanıdıkta 950 TL altına inememiş. çok değişken fiyatlar var piyasada:confused:.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Biraz önce sigortayı yaptırdım. 461 TL bayıldım geldim. Orada sigorta işi yapan arkadaş ile de kısa süreli bir sohbet ettim. Söylediği aynen şöyle bugün size bu poliçe 461 kesildi belki yarın gelseniz bu poliçe size 465 olur dedi. Neden? Çünkü artık eskisi gibi değil. Artık günlük olarak zam gelmekte dedi. O kadar işin suyu çıkmış durumda. Birde bu işi yapan kişiler olarak bizler de zor durumda kalıyoruz dedi. Şimdi dedim gibi size 461 TL kesilen poliçe telefonda fiyat olarak veriliyor. Sonra iki misal geldiniz bu kez 470 dediğimiz de müşteri de haklı olarak dalga mı? geçiyorsunuz? Diye tepki göstermekte dedi. Onlar da bıkmış durumda işin özünde.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biraz önce sigortayı yaptırdım. 461 TL bayıldım geldim. Orada sigorta işi yapan arkadaş ile de kısa süreli bir sohbet ettim. Söylediği aynen şöyle bugün size bu poliçe 461 kesildi belki yarın gelseniz bu poliçe size 465 olur dedi. Neden? Çünkü artık eskisi gibi değil. Artık günlük olarak zam gelmekte dedi. O kadar işin suyu çıkmış durumda. Birde bu işi yapan kişiler olarak bizler de zor durumda kalıyoruz dedi. Şimdi dedim gibi size 461 TL kesilen poliçe telefonda fiyat olarak veriliyor. Sonra iki misal geldiniz bu kez 470 dediğimiz de müşteri de haklı olarak dalga mı? geçiyorsunuz? Diye tepki göstermekte dedi. Onlar da bıkmış durumda işin özünde.

Geçmiş olsun nadir abi . :/