ziebrat'ın 1 - 2 - 3 numaralı cam filmi

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ziebrat'ın 1 - 2 - 3 numaralı cam filmi

artık sen de ön far süzmesi hakkında bilgi verirsin bize yaptırırsan eğer bana çok lazım olacağını düşünüyorum iyiyse ama yol görüşü hakkında endişelerim var

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

batigol1907 link' Alıntı:
artık sen de ön far süzmesi hakkında bilgi verirsin bize yaptırırsan eğer bana çok lazım olacağını düşünüyorum iyiyse ama yol görüşü hakkında endişelerim var

tabiki bilgi veririm arkadaşım önerdi bana o hiç durmaz iş icabı sürekli araç üstündedir şehirler arası gider gelir ben her aldığım arabaya yaptırırım dedi.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
tabiki bilgi veririm arkadaşım önerdi bana o hiç durmaz iş icabı sürekli araç üstündedir şehirler arası gider gelir ben her aldığım arabaya yaptırırım dedi.

sayın batigol1907 bugün bana bu far süzmesini bahseden arkadaşla konuştum.dedi ki ziebart a gidince sen far süzmesi deme ön ve arka cam bir şey yapıyormuşsunuz ışığı emiyomuş de dedi :) nasıl açıklama ama arkadaştaki :) çok rahat edersin isterse adam arkandan uzunlarla gelsin dedi bu çok güzel bi şeye benziyo ayrıca sarışınlarda genel problemdir ışığın bilhassa güneş ışığının gözünüzü alması bende de var yazın asfalttan parlayan gün ışığı maffediyo gözlerimi kısıp duruyorum gerçekten aklıma cok yattı bulunduğum yerde ziebart yetkili servisi olmadığından soramıyorum malesef.
birde sunu sorayım size arka cama bunu yaptırcan zaten film koyma rezizdansa da zarar verebilir dedi siz bunun araştırmasını yapmış mıydınız acaba?

unutmadan arkadaş ön yan camları 2, arka yan camları 3 numara yaptır diyor şimdiye dek o da problem yaşamamış hiç polisle genelde daha cok radarla işi oluyor araçları sağolsun :)

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

valla ışığı emen şey hakkında hiç bilgim yok :) zaten arkalara yaptırmayı düşünmedim hiç zaten iç ayna karartmalı olduğundan arkadan hiç etkilenmiyorum ön önemli benim için. filmlere gelince nasıl durur bilmiyorum eğer güzel görünüorsa problem yok ama renk farkı yüzünden güzel görünmeyebilir die düşündüm ben ayrıca 3 numaradan korkmadım da değil hem polisten hem de arka bagaj camına yaptırınca görüşüm iyice bozulur die bilhassa park yaparken vey çıkarken.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

batigol1907 link' Alıntı:
valla ışığı emen şey hakkında hiç bilgim yok :) zaten arkalara yaptırmayı düşünmedim hiç zaten iç ayna karartmalı olduğundan arkadan hiç etkilenmiyorum ön önemli benim için. filmlere gelince nasıl durur bilmiyorum eğer güzel görünüorsa problem yok ama renk farkı yüzünden güzel görünmeyebilir die düşündüm ben ayrıca 3 numaradan korkmadım da değil hem polisten hem de arka bagaj camına yaptırınca görüşüm iyice bozulur die bilhassa park yaparken vey çıkarken.

o emen şey neyse bulur bulmaz yazcam inşallah buraya :) renk farkı acısından bende kararsızım inceleyeceğim artık.birde ben arka bagaj camınızda film var zannettim bagajın üstündeki aparatın siyahlığı cama vuruyor sanırım film varmış gibi gelmişti siz deyince dikkatli baktım yokmuş :D bende bagaj camı ve ön cama film düşünmüyorum bilhassa arka cam da rezidansa zarar verir düşüncesindeyim aynı kafadayız yani :) bu arada memleket neresi :)

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dostum ben heralde yanlış aktardım yazımda galiba kusura bakma benim arka cam filmli ama 2 numara yani ön cam hariç hepsi 2 numara filmli 3 numara yaptırırsam görüş açım bozulur die düşündüm o yüzden 2 numara yaptırdım demek istedim :) balıkesirliyim bu arada sen de izmirlisin heral :)

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hımm şimdi anladım ne filmmiş ama :D

ben aydın - nazilli aslında ama bizim orada ziebart ın firma yok en yakın izmir şu an memlekete

şu olayı tam bir öğreneyim yazarım sana. arka camı şundan sordum rezidansa zarar verme durumu hakkında fikrim yok ama söylenti çok :D sen bi araştırma yapmış mıydın zararı var mı ya da sökecek olsan zarar verir mi vs...?

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dostum valla zarar konusunda gerçekten bilgim yok araştırmadım da. o cam karartma işi ile ilgili ziebartta hiç çyle bişey duymadım duysaydım kesin yaptırırdım heral tabi görüş açısını bozmuyorsa şu saçma sapan sarı gözlüğü de ara sıra takmak zorunda kalmazdım :) bazen gerçekten çok rahatsız ediyor beni ışıklar bilhassa uzun yolculukta. yazları izmir buluşması oluyor orda denk gelirsek muhabbeti aartırırız artık :)