ziebrat'ın 1 - 2 - 3 numaralı cam filmi

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ziebrat'ın 1 - 2 - 3 numaralı cam filmilerinin örneği olan arkadaşlar varsa numarası ile birlikte resimlerini paylaşabilirler mi ya da bulabileceğim herhangi bir link sitesinde bulamadım malesef

NOT: aracım beyaz önerilerinize açığım arkadaşlar

bir arkadaşımın önerisi üzerine araştırmaya başladım bana 2 numara yaptırmamı söyledi ön ve arka cama da far süzmesi ( karşıdan gelen araç ışıklarını geceleyin top gibi bırakıyor ve gözünü hiç almıyor dedi) birde ön tarafa taşlar için koruma yaptırmamı önerdi bende başladım araştırmaya :) yardımlarınızı bekliyorum bilhassa yaptıran arkadaşlar benim gibi düşünen herkese yol göstereceklerdir yazmalarını bilhassa rica ederim  capo

manisalı3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ziebrat'ın 1 - 2 - 3 numaralı cam filmi

benimde araç beyaz 3M yaptırdım ziebrat göre biraz daha hesaplı ben 0.5 yaptırdım ne cok koyu ne cok acık tatlı siyah dikkatli bakılınca  içerisi gözüküyor.ben cok koyuyu sevmedigimden yaptırdım bence sende cok koyu yaptırma markadan markata koyuluk derecesi degişiyor 1 veya 2 yaptırmalısın bence 2nin üzerine cıkma.kabut korumayıda komple yaptır yarım yaptırma bence.

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçen yıl ben de ziebarttan diamondglosslu altın zırh yaptırdım ayrıca daha sonra da 2 numara cam filmi yaptırdım hepinin toplam fiyatı 2250 tl tuttu. cam filmlerinden memnunum.şu ana kadar polisle ilgili de sıkıntı yaşamadım. ziebartı tavsiye  ederim ama biraz tuzludur fiyatları sonuçta işlerini çok iyi yapıyorlar. ön ve arka cama yapılacak far süzmesi hakkında bilgim yok. bu arada 2250 tl ye 90 cm kaput filmi ve su itici cam kaplaması da dahil. kaput filmi tamamen kaputu kaplatmak istiyorsan 90 cm olmalı. Altın zırhın içinde de pas koruma ses yalıtımı ve halı vinil döşeme koruma var. ֖mür boyu garanti yaptıkları için her yıl bakım yaptırıyorsun ben bu yıl 550 tl ye yaptırdım bakımı bakımda da tekrar boya koruma ve diğer işlemler uygulanıyor cam filminde ve kaput filminde sorun varsa değiştiriliyor. şimdilik bu kadar aklında kalan soru varsa sorabilirsin. bu arada su itici cam kaplaması da bir mucize kesinlik sağanak yağışlarda bi de hızlıysan sileceği çalıştırmana gerek kalmıyor...

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

manisalı link' Alıntı:
benimde araç beyaz 3M yaptırdım ziebrat göre biraz daha hesaplı ben 0.5 yaptırdım ne cok koyu ne cok acık tatlı siyah dikkatli bakılınca  içerisi gözüküyor.ben cok koyuyu sevmedigimden yaptırdım bence sende cok koyu yaptırma markadan markata koyuluk derecesi degişiyor 1 veya 2 yaptırmalısın bence 2nin üzerine cıkma.kabut korumayıda komple yaptır yarım yaptırma bence.

evet bende çok koyu istemiyorum zifiri karanlık gbi aynı fikirdeyim arkadaşımda 2 numara yaptırmamı önermişti yazın yaptırıcam inşallah tşk ederim ilginize

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

batigol1907 link' Alıntı:
geçen yıl ben de ziebarttan diamondglosslu altın zırh yaptırdım ayrıca daha sonra da 2 numara cam filmi yaptırdım hepinin toplam fiyatı 2250 tl tuttu. cam filmlerinden memnunum.şu ana kadar polisle ilgili de sıkıntı yaşamadım. ziebartı tavsiye  ederim ama biraz tuzludur fiyatları sonuçta işlerini çok iyi yapıyorlar. ön ve arka cama yapılacak far süzmesi hakkında bilgim yok. bu arada 2250 tl ye 90 cm kaput filmi ve su itici cam kaplaması da dahil. kaput filmi tamamen kaputu kaplatmak istiyorsan 90 cm olmalı. Altın zırhın içinde de pas koruma ses yalıtımı ve halı vinil döşeme koruma var. ֖mür boyu garanti yaptıkları için her yıl bakım yaptırıyorsun ben bu yıl 550 tl ye yaptırdım bakımı bakımda da tekrar boya koruma ve diğer işlemler uygulanıyor cam filminde ve kaput filminde sorun varsa değiştiriliyor. şimdilik bu kadar aklında kalan soru varsa sorabilirsin. bu arada su itici cam kaplaması da bir mucize kesinlik sağanak yağışlarda bi de hızlıysan sileceği çalıştırmana gerek kalmıyor...

çok tşk ederim oldukça ayrıntılı mesajınız için.yaptırdıgınız seyler benim istediklerimle birebir örtüşüyor neredeyse  greatt
su itici cam kaplamanın videosunu izledim hakikaten mucize yani  special_Yeah sadece kalıcılığı videoda söylenen gibiyse 6 aylık olması kötü (ziebart'ın kendi sitesindeki video) su kristalize gibi akıp gidiyor muhteşem bir şey gerçekten
֖mür boyu garanti için her yıl bakım yaptırmak aslında güzel peki bu bakımda bu yazdığınız bütün her şey sıfırlanıyor bir nevi değil mi? su itici,boya koruma,pas koruma ses yalıtımı ve halı vinil döşeme mesela? çünkü film belki fazla yıpranmayabilir ama bunlar biraz daha yıpranabilir gibi bilmem doğru mu düşünüyorum?
yine ziebart'ın kendi istesinde elmas parlaklık mı ne öyle bir şey diyordu sadece ziebart'a özel yaptırdığınız işlemlere bu da dahil mi?
ziebart kesinlikle kalite araştırmalarımda bunu gösteriyor fakat yıllık bakım biraz tuzlu değil mi? aracımdan hiçbir şey esirgemek istemiyorum ama devir ekonomi devri işte ister istemez düşünüyoruz :)
polisle sıkıntı yaşamadım derken sıradan kontrol ya da bu süreçte yediğiniz herhangi bir ceza sırasında ilgilenmediler şeklinde mi yoksa durup dururken sadece filmden durdurup ceza kesmediler gibi mi biraz açabilir misiniz?
son olarak muayeneden hafif kusurlu olarak mı geçti?
ben izmir'de yaptıracak gibiyim yazın memlekete gidince siz nerede yaptırmıştınız?

çok fazla sordum biliyorum ama hakkınızı helal edin artık saygılar :)

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

öncelikle su itici en aşşa 8 ay gidio ve her yıl ücretli yani bakımı yok. bakımda pas koruma hali vinil döşeme koruma ve elmas parlaklığı dediğin şey yani diamon gloss (boya koruma) yenileniyor. diğerleri eğer kusur varsa yenileniyor ki daha benimkilerde kusur çıkmadı. daha muayeneye girmediğim için bişey diyemiyorum  polisle ilgili olan bölüm de cam filmim varken bir kere durduruldum ama problem olmadı sırf cam filmim var diye de durdurulmadım. ayrıca ilk uygulama sonrası fotolarım bu konuda http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=3948.0 bazı fotolar çıkmamış olabilir. ben de bu forumdan bir çok şey öğrendim o yüzden her türlü yardımı vermek boynumun borcu diye düşünüyorum bakım bana göre de pahalı bazı yerler 830 tl demişti ben ankara şaşmazda uygulattım eskişehirde bakıma soktum. Ankaradaki bu konudaa çok iyi şaşmazdaki.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

öncelikle su itici en aşşa 8 ay gidio ve her yıl ücretli yani bakımı yok. bakımda pas koruma hali vinil döşeme koruma ve elmas parlaklığı dediğin şey yani diamon gloss (boya koruma) yenileniyor. diğerleri eğer kusur varsa yenileniyor ki daha benimkilerde kusur çıkmadı. daha muayeneye girmediğim için bişey diyemiyorum  polisle ilgili olan bölüm de cam filmim varken bir kere durduruldum ama problem olmadı sırf cam filmim var diye de durdurulmadım. ayrıca ilk uygulama sonrası fotolarım bu konuda http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=3948.0 bazı fotolar çıkmamış olabilir. ben de bu forumdan bir çok şey öğrendim o yüzden her türlü yardımı vermek boynumun borcu diye düşünüyorum bakım bana göre de pahalı bazı yerler 830 tl demişti ben ankara şaşmazda uygulattım eskişehirde bakıma soktum. Ankaradaki bu konudaa çok iyi şaşmazdaki.

bende bu forumdan cok sey öğrendim ve öğrenmeye de devam ediyorum siz saygı değer forumdaşlarla :)
evet fotoların bazıları malesef cıkmıyor ama cıkanlarda oldukça güzel ve iyiden iyiye aklıma yatmaya başladı kapılar kapalı fotolar çıkmıyor malesef ama açık fotolara bakınca 2 numara film cok ii geldi bana baya bi şeffaf yani sorun cıkarmaması da bu nedenle sanırım polis acısından  045thumbsup
çok tşk ederim verdiğiniz bilgiler ve yardımlarınız için  special_Yeah

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Umarım konu sapmaz.Ses yalıtımının faydası oldu mu ?

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
bende bu forumdan cok sey öğrendim ve öğrenmeye de devam ediyorum siz saygı değer forumdaşlarla :)
evet fotoların bazıları malesef cıkmıyor ama cıkanlarda oldukça güzel ve iyiden iyiye aklıma yatmaya başladı kapılar kapalı fotolar çıkmıyor malesef ama açık fotolara bakınca 2 numara film cok ii geldi bana baya bi şeffaf yani sorun cıkarmaması da bu nedenle sanırım polis acısından  045thumbsup
çok tşk ederim verdiğiniz bilgiler ve yardımlarınız için  special_Yeah

dostum bu fotolarda cam filmi yok :) ama merak etme iki numara gayet iyidir

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O simdi asker link' Alıntı:
Umarım konu sapmaz.Ses yalıtımının faydası oldu mu ?

ses yalıtımı bana göre faydalı oldu beğenmeyenler de var bizim buralarda yollar biraz dandik bilhassa kış lastikleriyle yoldaki taş sesleri çok fazla oluyor ama ses yalıtımı sayesinde baya bir tıngırtı ses kesildi.