zemin aydinlatmasi yapimi resimli

sonercan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet linktekiler benim kullandigimin aynisi, fiyati kac lira, uye olmadigim icin fiyatini goremedim

LorD_KeNNy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben dayanamadım buldum :) 24 cm beyaz çiftini 23 liraya aldım. far kaşı yaptım harika oldu resimleri çekip ekleyeceğim.

ama gönderdiğim linktekiler adet fiyatı hemen al 20 lira. ben kesmeyi göze alamadım çünkü linktekilerin uzunluğu 72 cm. her renk getirtebiliyormuş. zaten yurtdışından getirtiyormuş

opel corsa swing 94 model 1.2 16v 15 gün önce aldım aslında aranızda yeniyim. şimdiki planım gösterge ışıklarını mavi led yapmak. bu arada benim aracım corsa b oluyor değil mi?

DR_703

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra b aracıma kapı altı led uygulaması

uygulamayı kendim yapmadım yaptırdım...anladığım bir iş değildi...sonuçta gayet mükemmel bir sonuç ortaya çıktı...beklediğimden daha iyi...

ön kapılar için 45cm arka kapılar için 35 cm beyaz şerit led aldım....

ayrıca şoför ve yolcu ayak aydınlatması için de 30 cmlik gün ışığı şerit led aldım..

bağlantılar şu şekilde ayarlandı...hangi kapıyı açarsanız açın....o kapı ve içerideki ayaka aydınlatmaları otomatik yanıyor.....

ayrıca bir anahtar vasıtasıyla içerideki ayak aydınlatmalarını ayrıca yakabiliyorsunuz..

sol kapı...

589924042010.jpg

393424042010001.jpg

sol kapı ve iç aydınlatma..

442724042010002.jpg

sol arka....

477124042010003.jpg

sağ kapı ve iç aydınlatma

499024042010004.jpg

901424042010005.jpg

238024042010006.jpg

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun güzel olmuş

sonercan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben dayanamadım buldum :) 24 cm beyaz çiftini 23 liraya aldım. far kaşı yaptım harika oldu resimleri çekip ekleyeceğim.

ama gönderdiğim linktekiler adet fiyatı hemen al 20 lira. ben kesmeyi göze alamadım çünkü linktekilerin uzunluğu 72 cm. her renk getirtebiliyormuş. zaten yurtdışından getirtiyormuş

opel corsa swing 94 model 1.2 16v 15 gün önce aldım aslında aranızda yeniyim. şimdiki planım gösterge ışıklarını mavi led yapmak. bu arada benim aracım corsa b oluyor değil mi?

iyi yapmissin 24 cm aldigina, kesip ugrasmaktan iyidir, aracinizin corsa B olmasi gerekiyor corsalarin serilerinden bende pek anlamiyorum ama. gosterge isigini ledli yapan arkadaslari gordum astrada ve vectrada, cok zahmetli is ve bir suru led var, hatta basladigina pisman olan kisileride gordum, cok titiz bir iscilik ve sabir gerektiriyor. Baslayinca baktin olmazsa bir elektrikciden yardim alirsin artik kolay gelsin simdiden

sonercan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
de_703 hayirli olsun, guzel duruyor, ozellikle kapi altindaki inip binerken bastigin yerin camur su olmamasi acisindan kullanisli olur

LorD_KeNNy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi yapmissin 24 cm aldigina, kesip ugrasmaktan iyidir, aracinizin corsa B olmasi gerekiyor corsalarin serilerinden bende pek anlamiyorum ama. gosterge isigini ledli yapan arkadaslari gordum astrada ve vectrada, cok zahmetli is ve bir suru led var, hatta basladigina pisman olan kisileride gordum, cok titiz bir iscilik ve sabir gerektiriyor. Baslayinca baktin olmazsa bir elektrikciden yardim alirsin artik kolay gelsin simdiden

dostum onceki aracım fiat tipo :) digital göstergesindeki arızaları tamir etmiştim ayrıca ışıklandırmayı mavi & beyaz ledli yapmıştım. corsa gösterge panelini söktüm ampul boyutlarını aldım. mavi led ampullerimi de aldım artık operasyonu kaldı. kapı döşemelerini siyah deri ile döşedim :) hepsnin resmini atacağım. tipo için yaptığım çalışma aşağıda...

hpim1225.jpg

885.jpg

888.jpg
890.jpg