Zamsalak mıyız biz acaba?

bbs_one

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
engin bey siz öyle deyince fişe baktım doğru 3,04 ytl 95 kurşunsuz?
o kadar fark olmaması lazım değilmi?

özkal

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu millet böyle sesini çıkarmazsa olacağı bu herkez protresto edip binmeyecek arabaya falan

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
bu millet böyle sesini çıkarmazsa olacağı bu herkez protresto edip binmeyecek arabaya falan

BU başbakanın umrunda olur mu sence? AL ANANI GİT diyen bir zihniyettin kadar umrunda olabilirisn???

Bu millete iyi oluyor bu zam yetmez inşalllah 5 ytl olur:) olur da bişeyler dank eder belki...

Bakın esir askerlerimiz unutuldu bile :(8 yazık yazık.... zmanında hepimiz hrant dink olduk hepimiz ermeni olduk ama hepimiz Türk olamadık nedense???

B

bülent58

Bilgi Girilmemiş
dizelin gözünü seveyim ama bunada şükür diyorum ırak olayı böyle gidecek gibi gözküyor ve biz araçları kapının önüne parkedicez artık

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BU başbakanın umrunda olur mu sence? AL ANANI GİT diyen bir zihniyettin kadar umrunda olabilirisn???

Bu millete iyi oluyor bu zam yetmez inşalllah 5 ytl olur:) olur da bişeyler dank eder belki...

Bakın esir askerlerimiz unutuldu bile :(8 yazık yazık.... zmanında hepimiz hrant dink olduk hepimiz ermeni olduk ama hepimiz Türk olamadık nedense???

artistlik yapma al anan ı git işte bu bunu söylen şahısdan herşey beklenir..

zam bitek akaryakıtla sınırlı degil tabi ama ver krediyi sat arabayı al ötv yi sattıgın araca ver benzini al ötv yi

lafın özü biz vermeye alışmışız çok zengin bir milletiz çok şükür
emeklilik yaşını bile 60 yaptılar yahu ama bütün bunlar o kelin başının altından çıkıyor ALLAH onu bildigi gibi yapsın yazık bu vatan evledına...

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
artistlik yapma al anan ı git işte bu bunu söylen şahısdan herşey beklenir..

zam bitek akaryakıtla sınırlı degil tabi ama ver krediyi sat arabayı al ötv yi sattıgın araca ver benzini al ötv yi

lafın özü biz vermeye alışmışız çok zengin bir milletiz çok şükür
emeklilik yaşını bile 60 yaptılar yahu ama bütün bunlar o kelin başının altından çıkıyor ALLAH onu bildigi gibi yapsın yazık bu vatan evledına...

hem fikir olduğumuza sevindim de o kel kim?

JOCCO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de bugün yanaşayım bi pompaya..

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg'ye gelen zam yüzde 15miş.benzine gelen zam oranının 2katından da fazla.dikkatinizi çekmek isterim.hem de motorin ile benzin ötv'si aşağı yukarı aynı oranda artmışken.dün ışık yanıp sönüyordu bi de bugün alırım diye uğramamıştım.böle şansın........