zafira arka kapı

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar bugün arabamı bol su ile yıkadıktan sonra yaklaşık bir saat sonra arabanın arka sağ kapısının merkezi kilit ile kilitlenmediğini farkettim ne açıyor ne kapıyor acaba suyla bir ilgisi varmıdır yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.....

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
kapı menteşelerinin orda kapı iç tesisatının soketi var; birleşim yerine su kaçmış olabilir; açıp temizlemeyi deneyin; eğer düzelmezse sorun merkezi kilit motorunda ya da merkezi kilit beynindedir.....

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler bir bakayım inşallah dediğiniz gibidir....

pirana

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar,2002 model zafira arabam var,presof denilen bir alet degistirdiler ondan sonra arabanin cekisi dustu 5 nci vitesde saatte 100 u gecmiyor acaba turbo mu debi met denen bir alet varmis hangisinden olabilir,bilgi verirseniz menmum olurum,motor daha 144 bin km de tesekkurler.

aytun geçer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece tek kapı ise büyük ihtimal motordandır benimde bagaj kitlemedi motoru degişti genede ilk önce elektrik geliyormu ona baktır.motoru değişeceksede orjinali için bana geçen yıl verilen fiyat 95 tl idi bana fazla geldi ben 6 tl ye doğanslx motorunu taktırdım gayet güzel çalışıyor.selamlar

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece tek kapı ise büyük ihtimal motordandır benimde bagaj kitlemedi motoru degişti genede ilk önce elektrik geliyormu ona baktır.motoru değişeceksede orjinali için bana geçen yıl verilen fiyat 95 tl idi bana fazla geldi ben 6 tl ye doğanslx motorunu taktırdım gayet güzel çalışıyor.selamlar
teşekkürler Aytun abi yarın ustayla bi konuşayım bakalım ne diyecek....