z16 motora mantzel powerbox uygulaması

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mantzeli çıkartım alt parça ile beraber flanş üzerinde elektirik gaz kelebeği için uyarlanmış şekilde satıyorum araç değiştirecem o yüzden kulağınız delik olsun

Hekimoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istedikten sonra her iş yapılır.
Ama malesef ülkemizde emeğe saygı olayı çok az ;)

Yaparsın edersin ağzı torba misali insanların laf kalabalığı hiç eksik olmaz :D

baticaliskan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şuan pek biyerini değiştirmedim ama mantzelin ölçüleri var yani elimde o bakımdan iyi oldu.Yaptırmak istesem rahatlıkla yaptırırım ve dökümden çok daha kaliteli olur içinde pürüz olmaz hiç

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu uygulamayı ben 1.0 corsa c aracıma uyarlamayı düşünüyorum baştan sona kadar okudum tabi her araç için aynı oranda olmamalı diymi peki nasıl dizayn etmemiz lazım dbilas orjinal olarak kit üretmiş ve + 13-17 ps değer almışlar.Tabi fiyatından bahsetmiyorum bile ateş pahası..Ben elde yapmayı düşünüyorum ciddi ciddi hangi malzemeden yapmalıyız? Benim manifold baya değişik bir yapıda bu yüzden sanırım komple ayaklarınıda kendim yapmam lazım fikir ve görüşlerinizi paylaşırsanız memnun olurum.

AhmetmeRiva

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mantzel ile z motor'un gaz kelebeğini birleştirmek için flans'ın resmi veya cat-cam çizimi elinde olan varmı :)

birde mantzel için yazılım yapılıcak fakat mesafe uzak olduğundan afc neo gibi aletlerle sorunu aşabilirmiyiz yani afc neo ve chip arasında güç farkı ne kadar olur :)

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ahmet bendeki mantzel delikleri flanşı hazır al kurtul kardeşim napcan proje felan. 300tl istiyorum 50tl flanşa vermiştim 300tl mantzele 100tl de tornacıya. hazır işte :)