Yolda Kaldım :D

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben yaptım siz yapmayın sakın :D

Bugün otobana çıktım izmite kadar gidip gelicem.Kafam o kadar karışık o kadar dalgın ki, yolda aksi bir şey yapmıyorum.Trafiğe fazlasıyla uyumluyum ama o kafa karışıklığı arasında Araca yakıt almayı unutmuşum.Ne göstergeye bakıyorum ne ışık dikkatimi çekiyo falan araba pat teklemeye başladıhemen sağa çektim ahanda stop etti :D Kendi kendime noluyo lan dedim :D Sağa baktım sola baktm arabada bi aksilik halen daha yok.Anaaa dedim ben yakıt almadım :D Yuh arkadaş millete akıl verirken biz şapşallaştık dedim :D Sonra baktım çaresi yok, aradım sigorta şirketini sağolsunlar 15 dakikada çekiciyi gönderdiler.Gerçi birazda sıkıştırdım bak bizde sigorta yapıyoruz müşteriye gidicem randevum var geç kalım acle olsun falan biraz sıkıştırın falan dedim gönderdiler :D Kendi kendime sesli bir şekilde güldüm bugün ya :D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu tür olaylar nadiren de olsa olabiliyor :). Ben geçen sene Ankara'dan gelirken Salihli civarında benzin almaya karar verdim, Opet istasyonu ararken hanımla lafa daldık benzinliği geçtim. Ahmetli civarında benzin lambası yandı, ben de illa Opet'ten alacağım diye inat edince eve kadar gaza fazla basmadan geldim ama sanırım araç benzinliğe kadar zor gitmiştir.

Son düzenleme:

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben yaptım siz yapmayın sakın :D

Bugün otobana çıktım izmite kadar gidip gelicem.Kafam o kadar karışık o kadar dalgın ki, yolda aksi bir şey yapmıyorum.Trafiğe fazlasıyla uyumluyum ama o kafa karışıklığı arasında Araca yakıt almayı unutmuşum.Ne göstergeye bakıyorum ne ışık dikkatimi çekiyo falan araba pat teklemeye başladıhemen sağa çektim ahanda stop etti :D Kendi kendime noluyo lan dedim :D Sağa baktım sola baktm arabada bi aksilik halen daha yok.Anaaa dedim ben yakıt almadım :D Yuh arkadaş millete akıl verirken biz şapşallaştık dedim :D Sonra baktım çaresi yok, aradım sigorta şirketini sağolsunlar 15 dakikada çekiciyi gönderdiler.Gerçi birazda sıkıştırdım bak bizde sigorta yapıyoruz müşteriye gidicem randevum var geç kalım acle olsun falan biraz sıkıştırın falan dedim gönderdiler :D Kendi kendime sesli bir şekilde güldüm bugün ya :D

Arabayı dinlemeyi bırakıp arasıra göstergelere bakmanın zamanı gelmiş demek :D

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu tür olaylar nadiren de olsa olabiliyor :). Ben geçen sene Ankara'dan gelirken Salihli civarında benzin almaya karar verdim, Opet istasyonu ararken hanımla lafa daldık benzinliği geçtim. Ahmetli civarında benzin lambası yandı, ben de illa Opet'ten alacağım diye inat edince eve kadar gaza fazla basmadan geldim ama sanırım araç benzinliğe kadar zor gitmiştir.

bende önceki opeldede bp den alırdım başka yerden almazdım ve memleketim 750 km 32 litrelik depo ile sadece 1 defa tüp alarak gittim...sadece bp takıntım yüzünden...ALLAH'TAN benzinim varmış diyorum...bp bulana kadar yol bitti...:D

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en kötü yolda kalmak böyle olsun.boşver geçmiş olsun :)arada göstergeyede bakmak lazım :) bizim servisci abi anlatmıştı.2005 de emekli olmuş servis çekeceğim demiş bir vw volt almış.eşiyle bi hafta sonu memlekete gitmeye karar vermişler.yolda giderken motor arıza ışığı yanmış.hanımı bey bir ışık yandı galiba bir arıza var baksana demiş.oda hanım bu ışık sarı renkli yanıyor önemli olsaydı kırmızı yanardı demiş :D Allahtan birşey olmadan gidip gelmişler. :) o yüzden gösterge önemli :)

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ah be arkadaşlar İstanbul boğazından geçen balık sürülerini saysanız benim kafamda dolaşan düşüncelerden azdır :D O kadar düşünceyle evden çıkınca böyle oluyo :D Gösterge kimin aklına geliyo :D

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com

Salihli'nin çıkışında 3.4. km de var bi opet ondan sonra ahmetliye kadar yok sanırım.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Salihli'nin çıkışında 3.4. km de var bi opet ondan sonra ahmetliye kadar yok sanırım.
Odun köfte :sulanma: muhabbetine dalınca Salihli çıkışındakini geçtik, nasıl olsa ileride bir tane daha var diye içimiz rahat yola devam ettik, dediğin gibi yolun sağ tarafında, ancak Ahmetli yakınlarında bir tane daha vardı ama dedikoduya dalınca onu da geçtikten sonra fark edebildim, bu araba kalan benzinle İzmir'e kadar gider deyip yola koyuldum ama Belkahve civarında tırsmaya başladım :D.