yolcu tarafında oluşan ıslaklık

Yiğit18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımı haftada bir kendim yıkarım ve şimdiye kadar içine su almışlığı yoktur yaklaşık 10 gün önce aracıma brc gaz taktırdım bunu niçin yazıyorum son zamanlarda araçla ilgili değişik olan tek durum o çünkü ,neyse yıkadım sildim ve parkettim 2 saat kadar sonra tekrar gittiğimde aracın içinde rutubet kokusu vardı yolcu tarafının paspasında az bir miktar su birikmesi olmuş ve döşemenin sol üst köşesindede nemlenme mevcut sağa sola baktım ama geldiği kısmı bulamadım bu mevzu çok canımı sıktı gözüm gibide bakarım arabama,ne yapmam veya neye bakmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim , ayrıca konuyu yanlış yerde açmışsam özür dilerim acemiliğime verin :(

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
klasık lpg montaj hatası ıle karsı karsıyasınız dıyecem ama yolcu tarafında olması ılgınc

lpg gosterge butonu ne tarafda

Yiğit18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg gösterge butonu vitesin çerçevesinin bittiği alt ortadaki kısımda el freninin hemen önünde, aslında benimde ilk aklıma gelen montaj hatalarıydı ama estetik olarak çok iyi iş çıkardılar ve gazdanda gayet memnunum.

Son düzenleme:

mratoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Klimayı kullandıysanız eğer tahliye yapmamış olabilir.Aynı şey benimde başıma gelmişti eksozcuda klima tahliye deliğini açınca sorun düzeldi.

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg gösterge butonu vitesin çerçevesinin bittiği alt ortadaki kısımda el freninin hemen önünde, aslında benimde ilk aklıma gelen montaj hatalarıydı ama estetik olarak çok iyi iş çıkardılar ve gazdanda gayet memnunum.

buton kaplolarının kontrol edın kaputdan arac ıcıne gıren yer neresı gıren yerın etrafı sılıkonlanmısmı bu lpg montajı sonrası tum kullanıcılar tarafından karsılasılan bır durumdur

Yiğit18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
klimayı 3-4 gün önce bir defa 20 dk kadar kullandım ama bu mevzu tamda aracı yıkadım bıraktım başka bir işim için 2 saat sonra gittiğimde tesadüfen farkettim şimdiye kadar hiç olmamıştı torpidonun bittiği kısımda sol üst tam köşelerde biryere denk geliyor, oraları kontrol ettim vites kısmının sağ yanından devam eden tek parça plastik parçayla kapalı açık bir taraf da yokki

Yiğit18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

buton kaplolarının kontrol edın kaputdan arac ıcıne gıren yer neresı gıren yerın etrafı sılıkonlanmısmı bu lpg montajı sonrası tum kullanıcılar tarafından karsılasılan bır durumdur

o iş bayağı uğraştıracak beni ama bir şekilde yapmak lazım,gerçi araç vectra c olduğundan motor sıkışık değil ferah ama bulabilirsem oralara bir bakayım , kaputun bittiği yerde siyah döşeme var zaten lpg ile ilgili de bir kaç aparat var orada ama kaput içindeki döşemeyi sökebilirsem sökerim, durduk yerde sorun yanlış birşey de yapmak istemiyorum yoksa ben camın oradan itibaren başlarım fitilleri falan sökmeyede neyse işte .

floy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb arkadaşım bu problem montajdan kaynaklı ve büyük bi ihtimalde ufak bişiy sana şimdi link vericem burda sorun sileceklerin altındaki su olugunun içinde motordan içkısma kablo çekmek için boş bırakılan biyer var normalde orası lastik tıpayla tıkalı orjinalinde ama lpg montajı yapan arkadaş herhalde o deligi kullandı ve orayı açık bıraktı linkta görüceksin amfiye kablo çekmek içinde o deligi kullanmışlar ama kırmızı silikonla kapamışlar aynısı arkadaşımın aracındada oldu ufakbi delik linke bakarsan çözersin olayı
http://www.opelim.net/forums/search.php?searchid=2443511

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konunun kıme aıt oldugunada bakarsan benımde aynı durumla karsılastıgımı gorursun

Yiğit18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet baktım bülent bey en altta aracınızın resmini gördüm :) teşekkür ederim yarın ilk işim gündüz gözüyle o deliği bulup silikon vb birşeyle kapatmak veya ne gerekiyorsa yapmak olacak.