Yol Bilgisayarındaki Anlık Tüketim Bölümü

bciplak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kısa bir süre yanıyor diyosun. 1. sn. gibi. bunun için arabanı oynatma derim ben.

vectra43

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim lpg li araç anlık yakıt tüketim rolenti (araç duraklama halinde) iken 1.5 flan gösteriyor buda normalmi bazı araçlarda 1.1 filan

M

muson

Bilgi Girilmemiş
bence sorun şu
setting düğmesinden kullanılan ülkeler var yada onun gibi bişi...
europa
abd
japonya
.
..
die gidiyo ordan ayarları değiştirirssen menzil bile değişir oraya bak bi

smoke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim lpg li araç anlık yakıt tüketim rolenti (araç duraklama halinde) iken 1.5 flan gösteriyor buda normalmi bazı araçlarda 1.1 filan

normal degıl LPG ayarın bozuk, aynı olay ben LPG yı ılk takırdıgımda vardı montajı yapan servıs ayar konusunda "kasap"mış :D bennimde benzinde 1.0 , 1.1 olan anlık degerlerım araba LPG ye gecınce 1.7, 1.8 lere cıkıyordu, ben normaldır sandım, baska bır problemden ızmırde Voltran Bolge Dıst. Akdal oto ya goturdum elemanlar bı ayar yaptılar ondan berı 0.9, 1.0 sevıyelerınde... hatta

http://imageshack.us
gördüğümde oldu.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
1991 model 2.0 otomatik aracımda vites D konumunda iken rölantide 1,7 N konumunda iken 1,1 değerini gösteriyor. Bu nedenle kırmızı ışıkta beklerken vitesi N konumuna alıyorum.

mustafacavli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anlık tüketim.jpg

ilk çalıştırmadaki anlık tüketim
Opel reis normal olduğunu söyledi Sizce