Yol bilgisayarı yardım lütfen

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
yani program atmayla yol bilgisayarına kavuşacak olsa herkes bi düşük paketi alır programla uucuza işi çözerdi demek istedim

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
yani program atmayla yol bilgisayarına kavuşacak olsa herkes bi düşük paketi alır programla uucuza işi çözerdi demek istedim

Ama oluyor iste :) tahminler ile değil , bilgi ile konuşmak lazım daha 2 gün önce aktif ettik essentia aracın yol bilgisayarını hemde bedavaya :)

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
sorun değil alırken sorsaydın kesin kaliteli bilgi alırdın. arada 4000 bine bir bilgisayar vermezler diye tahmin ettim. arayıp sorsaydım keşke servisi. ayıp ettim.

Son düzenleme:

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otomobil üreticilerinde; nedense hep antik yunana ya da latinceye bir gönderme var..Misal vectra c lerin makyajlı kasalarında da essentia paket sunulmuştu..Normalde 02 comfortunda bile yağmur sensörü en az 4 hava yastığı var iken 08 model essentiada bunlar yok..Cam modülleri keza konuyla ilgili olarak aynıydı..Velhasıl essentia; ''öz,cevher'' anlamarına geliyor..Haliyle o yok bu yok ama özde bir vectra ;) burada da aynı hesap var..Hani alt yapısı olur, tesisatı verilir genelde opellerde ama bu essentialar tam takır kuru bakır kalıyor..Şirketler için üretilmiş olsa gerek..

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
sorun değil alırken sorsaydın kesin kaliteli bilgi alırdın. arada 4000 bine bir bilgisayar vermezler diye tahmin ettim. arayıp sorsaydım keşke servisi. ayıp ettim.

Simdi sizin olaya bakışınız yanlis ;) araçları tanımadığınız icin oluyor , siz bir programla ekrana yol bilgisayarı getirirsiniz ama 4000 tl fark ile aldığınız sensör grubu , otomatik klima , grafik bilgi ekranı , sis farlari , kolcak vs yi sonradan 8000 tl verseniz ancak yaparsınız ?

Her sey yol bilgisayarı acmak kadar kolay değil :)

İyi geceler