Yol bilgisayarı yardım lütfen

hsnmsn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba uzun zamandır forumda değildim.

Sıfır 2013 Astra H Hb Essentina (Konfort Paket Değil) aldık fakat bazı kafama takılan şeyler var onları sormak istiyorum.

1) Kumandadan acma kapama tuşlarına basılınca camların otomatk acıp kapatmıyor neden acaba ? ( 2005 model astra Njoyum vrdı o acıyordu)

2) Yol bılgısayarında ortlama tuktm, anlk tuketm gıbı verılerı goremıyorum hiçbir şekilde acaba neden ? BC tusuna basınca No İnpection gıbı bsey yazıyor ekranda. Nasıl duzeltebılırız ?

Bu konular hakkında bılgı verırsenız cok memnun olurum.

Herkese iyi forumlar.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba uzun zamandır forumda değildim.

Sıfır 2013 Astra H Hb Essentina (Konfort Paket Değil) aldık fakat bazı kafama takılan şeyler var onları sormak istiyorum.

1) Kumandadan acma kapama tuşlarına basılınca camların otomatk acıp kapatmıyor neden acaba ? ( 2005 model astra Njoyum vrdı o acıyordu)

2) Yol bılgısayarında ortlama tuktm, anlk tuketm gıbı verılerı goremıyorum hiçbir şekilde acaba neden ? BC tusuna basınca No İnpection gıbı bsey yazıyor ekranda. Nasıl duzeltebılırız ?

Bu konular hakkında bılgı verırsenız cok memnun olurum.

Herkese iyi forumlar.

1. Sorunun cevabı , bosuna uğraşmayın aracınız da arka sigorta kutusu yok , o yüzden konfor kapatma aktif olmuyor , kaliteli bir cam modülü yada alarm alın .

2. Aracınızda BC tuşuna basınca NO FUNCTION yazıyor , çünkü yol bilgisayarı kapalı , ekrana program atılması lazım , servisler 30 tl den 100 tl ye kadar ücret ile aktif ediyorlar .

Kısaca essentia larda Opel cok parçadan çalmış :(

hsnmsn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler astraopc..

Benım 2005 model astramda bıle vardı bunlar. Harbiden artık neyden çalacaklarını şaşrmış bu opel !! :(

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
essentia almasaydınız iyiydi. :S çok boş çünkü

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
biraz fazla verip konfor paketi yokmuydu acaba.. konforda cam olayı ve yol bilgisayarı mevct

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yol bilgisayarına program attırın 50 tl desen 100 tl alarm ihtiyaçlarınız 150 200 tl giderilmiş oluyor. Gerek yok o zaman 3-4 bin farka...

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et