Yine Aynı Arızaa......

nanotechmilas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi pampa desek araba 180 e kadar çıkıo hızı falan ama ben sert kullanmıyorum ille anırtarak çıkartırsamda zatan benzin veya gaz yetmio :D

nanotechmilas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar şimdi çıktım ana yola yol sıfır pürüz sıcak asfalt ilk kaşlışla başladım aracım daha önce sente ayarı yapılmadan önce nasılsa aynı gaza basıyorum motor ivmesi çok yukarda hızda tık yok 2 hafta kadar önce sente yapıldığında motor ve hız aynı şekilde ivmeleniyordu şimdi baktım motor devri 4500 lerde hız 50-60 larda yavaş yavaş hızlanıyor

nanotechmilas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gece gece ne birşey daha farkettim gaza basıyorum araba nın hızı sabit ama devir aniden 4000 e çıkıyor ama yavaş yavaş devir kaybediyorum 3000 e gelio araba yavaş yavaş hızlanıyor acaba sensörsel bir sorunmu bu nedir birazdan gidip bununda filmini çekeyim ve otomatik aaçlarda baskı balata yok galiba değilmi

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam araç devirleniyo ve gitmiyorsa sıkıntı şanzımandan olur ancak benim düşüncem bu ustalar yinede cevap verir

nanotechmilas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şanzımanında yeni yapıldığı için yalnız şöyle bir sıkıntımda var gaza basıyorum devir saati yükseliyor araba giderkende düşmeye başlıyor
ışıklarda duruken de N den D YE ALINCA STOP edecek kadar motor teklemeye başlıo diyebilirim