Yikamaci Sagolsun

• Konuyu başlatan oakyol
  • Başlangıç tarihi

volkan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yikamaci Sagolsun

Geçmiş olsun aracın başında bulunmanız iyi olmuş tutanak tutturmuşsunuz.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Şu vuran öküzlerin sonra "Ne var yahu bunda Allah Allah?" yaklaşımları yok mu, yemin ediyorum o dakika o herifi oraya gömesim geliyor. Benimde yıkamacıda gözümün önünde geri geri götürüp bir Mercedes'e tosladı herif, ki park sensörümün sesini ben taa uzaktan duyuyorum ciyak ciyak düz ses ötüyor araba. Dedim "Hacı ne yapıyorsun tamponu esnettin, üstüne çizdin bak burayı boydan boya" "Yok ki birşey, hani?" dedi herif bana. Ben de gözünle cinsi münasebet kurarım senin deyip üstüne yürüyünce patronu geldi hemen bağırdı çağırdı herife kovarım ben bunu siz merak etmeyin bilmem ne dedi bana. Herifi dövmeye değmez, dövsem tampon düzelmez, dedim hepinizi seviyorum, daha da sevmeden gidiyorum. (:)

Çok geçmiş olsun size, bunların elinde Allah beterinden saklasın valla.

O

oakyol

Bilgi Girilmemiş

GNSpower link' Alıntı:
şu vuran öküzlerin sonra "Ne var yahu bunda Allah Allah?" yaklaşımları yok mu, yemin ediyorum o dakika o herifi oraya gömesim geliyor. Benimde yıkamacıda gözümün önünde geri geri götürüp bir Mercedes'e tosladı herif, ki park sensörümün sesini ben taa uzaktan duyuyorum ciyak ciyak düz ses ötüyor araba. Dedim "Hacı ne yapıyorsun tamponu esnettin, üstüne çizdin bak burayı boydan boya" "Yok ki birşey, hani?" dedi herif bana. Ben de gözünle cinsi münasebet kurarım senin deyip üstüne yürüyünce patronu geldi hemen bağırdı çağırdı herife kovarım ben bunu siz merak etmeyin bilmem ne dedi bana. Herifi dövmeye değmez, dövsem tampon düzelmez, dedim hepinizi seviyorum, daha da sevmeden gidiyorum. (:)

ևok geçmiş olsun size, bunların elinde Allah beterinden saklasın valla.
Ne var bunda biraz yapıtırıcı, biraz pasta cila yenisinden bile güzel olur yahuuu hep biz abartıyoruz  kahka536

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

oakyol link' Alıntı:
Ne var bunda biraz yapıtırıcı, biraz pasta cila yenisinden bile güzel olur yahuuu hep biz abartıyoruz  kahka536

Kesinlikle. Aslında ilgili arkadaşla işimiz bittiğinde kendisi de biraz yapıştırıcı ve biraz pasta cilayla kendisiyle muhatap olmadan önceki halinden bile güzel olur ama farkında değil. (:)

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun diyorum ama geçmiyor maalesef. O yüzden Mert in söylediği gibi iki burunlarından getirin. Biz pek uğraşmayı sevmeyen bir milletiz o yüzden böyle danalar peydahlanıyor.

B

b_koc

Bilgi Girilmemiş

Allah beter inden korusun gecmis olsun kardes

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun.çoğu yıkamacı araçları özensiz ve dikkatsiz kullanıyorlar maleseff

FAB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gecmis olsun cok uzucu bir durum olsa gerek.

Ben araci yikamaya verip ayriliyorum aslinda gozum arkada kaliyor.

Aslinda keske usenmeyip arabami kendim yikayabilsem.

taner7tk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

oakyol link' Alıntı:
Tutanak var, adamin beyani, olay yeri resimleri, ehliyet fotokopisi, vergi levhasi, hatta sgk'sina kadar aldim sigortaya gonderdim. Ilk basta adamin sigortasindan actim dosyayi ama eksik sigortaliymis galiba odemediler bende kendi sigortamdan actirdim. Dediginizi bir arastirip bizim avukatlara danisiyim madem onlar beni ugrastirdi bende onlari biraz ugrastiriyim hemde hakkimi aliyim.
thnxx
Gecmis olsun mert arkadasimin dedigi gibi deger kaybi davasini acmani tavsiye ederm we kaskonu bozmadan serviste yaptirip ona odetmen daha iyi olur ama bunu da kabul edeceklerini sanmam buna benzer gecen haftada ben yasadim arac geri gelirken korna calmama we durmama ragmen gelip aracima carpmisti en cokta adamin arabaya vurmasina ragmen telefonla konusmaya devam etmesi kisa sureli tartisma yaratmisti :) bazen ister istemez ufak kazalar yasanabiliyor

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Neden katil oldunuz sorusunun cevabı ; hiç bişey yok kardeş ben bunu sanayide 10 dakıkada eski halınden guzel yaptırırım pastaya bile gerek  yok cila ile ovalarık geçer :)

İstanbulda okadar çok at arabası şöförü varki sadece bir örnek vereyim trafıkte birden geri vitese takıp plakama vurmuslardı plaka düzeltildi ama deforme oldu şimdi her baktığımda gözüme çarpıyor yeni plaka çıkartsam polisle uğraş mühürletmek için vs .. madd