yetkili serviste yedek parça sıkıntısı

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaan Abi, Servis müdürü, çok iyi niyetli biri. ben ona söylemedim. ufak tefek şeyler için rahatsız etmek istemedim, olayı öğrense belki baştan aşağı herkesi hırpalar :( :( ben bunun olmasını istemiyorum.. benim arabam Opiste bakım görüyor. Opandaki herkeside A'dan Z'ye tanırım. ama Opis benim ayağımın dibi, çok yakın oldukları için Opisi tercih ediyorum. belki kendimle çelişkiye düştüm ama durum bu :) ben dün Kaan Abiye söylesem kendi arabasını bana verir, beni arabasız bırakmazdı hafta sonu, zamanında bunu yaptı ...

abi götürme sende opise çok üçkağıtçılar...

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabam 1,6 motor olsa servislerde - yedek parçacılarda tonla malzeme var, bu 2,2'lerin parçasını galiba araba az olduğu için ellerinde tutmuyorlar... bende hırs yaptım, parçayı sipariş ettirmedim, yarın Opandan sipariş ederim artık :)

nası olmaz diğer servislerde ona şaşıyorum .

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öyle bir yapılır ki hemde. bugün ben opisin bulamadığı parçayı Ankara Opan'da buluyorsam sistemde bir aksaklık var, bizzat Opis'e gidip dile getirdim zaten ... arayıp sorduğunuz , bulamadığınız parçayı Opanda buldum, üstelik 3 tane var dedim . :mad:

:mad: :mad: :mad:
böyle bir yorum orta yerde yapılmazz

MYWAY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bak güzel kardeşim ayıp die bişey war herkes ticaret yapıyo bi kere onlar zaten seni yönlendirriler opan ankara opel yedek parça deposudur.ama üçkağıtçı diye bir yorum olmaz kimse hakkında bu şekilde yorum yapmaya hiç kimsenin hakkı yok ben bu konuyu opan yönetim kurulundan zeynep we aras kazaz,a ilettim yani yorumu.çok üzücü yani arabanın parçası orda o an olmayabilir o zaman opel alma ama kimse kakkında böle yorum olmaz.o serwise gitme opana git bu kadar.

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"opana sorduk, parça yok " demek üçkağıtçılık değilmi? sanırım bana sadece bunun cevabını verseniz yeterli olur...
benim hangi arabaya binip hangi servise gideceğime sen karar veremezsin, o cürreti kendinde görme..

bak güzel kardeşim ayıp die bişey war herkes ticaret yapıyo bi kere onlar zaten seni yönlendirriler opan ankara opel yedek parça deposudur.ama üçkağıtçı diye bir yorum olmaz kimse hakkında bu şekilde yorum yapmaya hiç kimsenin hakkı yok ben bu konuyu opan yönetim kurulundan zeynep we aras kazaz,a ilettim yani yorumu.çok üzücü yani arabanın parçası orda o an olmayabilir o zaman opel alma ama kimse kakkında böle yorum olmaz.o serwise gitme opana git bu kadar.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 dakika abicim şimdi sen opis'e gidiyorsun parçamız yok diyorlar ve de opan'a da sorduk ordada yok diyorlar, ve sen gidip ordan alıyorsun öylemi:eek::confused:

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servislerin söylediklerine inanmamak gerek...en iyisi kendi işini kendin halledeceksin, bütün servislere soracaksın...ayrıca oralara da sorduk onlarda da yok diyorsan ve öbür servis de üç tane çıkıyorsa iki seçenek var 1) sen kocaman bir yalancısın. ya zahmet edip açıp sormadın ya da var olduğu söylendiği halde yok dedin. 2) Öbür servis yalancı. olduğu halde sana var demedi. İki servisi de bilmem ama bana birincisi daha olası geldi...Ayrıca burada herkes kendi yorumunu belirtiyor...Kentucky'e göre üçkağıtçı olabilirler...sana göre de dünyanın en dürüst en güvenilir insanları olabilirler...burada bu tecrübelerimizi birbirimize aktarmayacaksak ne yapacağız. mutlaka o yorumu yapmasına sebep olacak bir olay olmuştur. Başkalarına ne yapmaları veya ne yapmamaları gerektiğini söylemeye hakkımız olmadığını düşünüyorum...

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana da 1.şık doğru gözüküyor. Ankarada 3 tane Opel Yetkili servisi var. Opis bana diyorki ben bütün servislere sordum, parça yok.. ben ne yaptım, yetkili servislere nasıl olsa soruldu diye Özel servisler ve parçacılara sordum. Opis bana Opanda parça olmadığını söylediği için Opana açıp ta sormadım.

Pazartesi durum değişti , sabah erkenden Opana gittim, Yedek parçadaki arkadaşıma bana şu parçayı sipariş et dedim, ekranına baktı, abi kaç tane lazım ki , elimde 3 tane var dedi. :mad: :mad: .ben o hırsla Opise gittim, gerekli kişilerle de konuştum zaten, onlar gereğini yaparlar...

servislerin söylediklerine inanmamak gerek...en iyisi kendi işini kendin halledeceksin, bütün servislere soracaksın...ayrıca oralara da sorduk onlarda da yok diyorsan ve öbür servis de üç tane çıkıyorsa iki seçenek var 1) sen kocaman bir yalancısın. ya zahmet edip açıp sormadın ya da var olduğu söylendiği halde yok dedin. 2) Öbür servis yalancı. olduğu halde sana var demedi. İki servisi de bilmem ama bana birincisi daha olası geldi...Ayrıca burada herkes kendi yorumunu belirtiyor...Kentucky'e göre üçkağıtçı olabilirler...sana göre de dünyanın en dürüst en güvenilir insanları olabilirler...burada bu tecrübelerimizi birbirimize aktarmayacaksak ne yapacağız. mutlaka o yorumu yapmasına sebep olacak bir olay olmuştur. Başkalarına ne yapmaları veya ne yapmamaları gerektiğini söylemeye hakkımız olmadığını düşünüyorum...