yetkili serviste yedek parça sıkıntısı

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benzer bir durumda benimbaşıma geldi.Vectra b'nin ön ve arka balatalarını değiştirmek üzere gittim.Ve aynı sonuç.Aynı şeyleri bana da söylediler

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benzer bir durumda benimbaşıma geldi.Vectra b'nin ön ve arka balatalarını değiştirmek üzere gittim.Ve aynı sonuç.Aynı şeyleri bana da söylediler

aks körüğü hadi neyse ama balatada yoksa kapatsınlar servisi hal de meyve satsınlar

savagi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en iyisimi servis yerine iyi bir ustanız olsun.her aracınızı servisten daha iyi yapıyorlar,hem parça sıkıntınız olmuyor ne yapıp edip buluyorlar.ben öyle yapıyorum.

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ellerinde o da olmaz :) Elmaya sipariş yazarlar

Kalite anlayışın varsa, müşterini memnun göndermek istiyorsan bütün modellerin bütün parçalarını, çok değil, 1'er tanesini elinde bulundurursun. showroomda 10 ar tane aynı araçtan yatıracağın yerde bu parçalardan rahat rahat stoğuna koyarsın.

bahsettiğim parça yaklaşık 50 YTL beyler, uçuk kaçık bir fiyatı da yok yani.. koca ankarada yok bu körük, belki 30 tane parçacıya telefon açtım.. 1 kişide çıktı, o da hurdacı :) ne yapayım eski körüğü ben...

aks körüğü hadi neyse ama balatada yoksa kapatsınlar servisi hal de meyve satsınlar

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en iyisimi servis yerine iyi bir ustanız olsun.her aracınızı servisten daha iyi yapıyorlar,hem parça sıkıntınız olmuyor ne yapıp edip buluyorlar.ben öyle yapıyorum.

Katılıyorum garanti dolduktan sonra en iyisi sonuna kadar güvendiğiniz bir özel servis.

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde arka sağ amortisör patladı servise götürdük şu an elimizde yoq ama 1-2 hafta içinde gelir dediler uyuz olmuştum valla