((yetkili serviste 2010 flexi yazilim yükleniyor ))

asosundan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar az önce opel ekcanla konuştum kocaelindeki aracı bize getirmeniz gerekiyo dediler içindeki yazılıma bakıp en güncelini atarız dediler kampanya fiyatı 33-ila 35 arası bişiy dedi bakalım cumartesi sabah 9 a randewu aldım yazılımı yüklettikten sonra gelişmeleri aktarırım.

mysterious

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende dün izmirde egem'e gittim 30tl dediler tamam dedim aldılar aracı 30 dk sonra aracınız güncel olduğu için birşey yüklenmedi dediler.

ben yaklaşık 2 sene önce istanbulda bir özel serviste güncelleme yaptırmıştım. hemde ücretsiz...

yaptırmasak 30 tl gidecekti.

demekki 2 sene öncede varmış güncel yazılımlar ama nedense bunu 2010 yılına özel bişiymiş gibi gösterip para kazaıyorlar.

bence ücretsiz yapılması gereken bişey.

şuda var bunu özel servis ücretli yapsa anlarım ama yetkili servisin ücret alması bana hiç mantıklı gelmiyor...

fovist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.gorselsanatlar.org
aslında servide gitmeden şase numarasına bakarak yazılımın güncel olup olmadığını anlayabiliyorlar.

Birankarali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ecoflex yazılımı yükleyince egr gerçekten iptal oluyor mu acaba. yazılımın tanıtımında düşük emilsiyon değeri diyor. egr iptali NOx salınımını artırıyor yani çevreyi daha fazla kirletmiyor mu? egr nin iptal olup olmadığıyla ilgili net bilgi var mı acaba?tşk..

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ecoflex yazılımı yükleyince egr gerçekten iptal oluyor mu acaba. yazılımın tanıtımında düşük emilsiyon değeri diyor. egr iptali NOx salınımını artırıyor yani çevreyi daha fazla kirletmiyor mu? egr nin iptal olup olmadığıyla ilgili net bilgi var mı acaba?tşk..
kesin bi bilgim yok ama.. iptal etmiyordur diye düşünüyorum.. çevre için egr çok gerekli

türbülans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yükletmek için servise gittiğimde güncel yazılım olmadığı söylendi..araç 2005 model astra h benzinli...ben aracı ikinci el almıştım..2007 yılında bu araçlarda yazılımla yağ müşirinin iptal edildiği bir kampanya yapılmış..benim araca o zaman yazılım yüklenmiş..ve ondan yeni bir yazılım da yokmuş..(servisin bana dediği bu)..bu yüzden bu ecoflex denilen olayın yeni bir uygulama olmadığı şeklinde bir tereddüt doğdu bende