((yetkili serviste 2010 flexi yazilim yükleniyor ))

DEMİREL71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar ,
epeydir sitelerde okuyordum , yetkili servislerde yazılım yükleme yenileniyor diye, dün opelmar a gittim bende yaptırdım. önce ruhsattan bişeyleri kontrol ediyorlar sonra güncelleme olup olmayacağını söylüyorlür,30 milyon verdim, dünden beri geziyorum arabada epey bi rahatlama var, motor sesszi oldu biraz daha ve sanki 5-10 beygir güç artışı olmuş gibi 1. ve 2. viteslerde gazı dipleyince araba resmen şahlanıyor, önceden bunlar yoktu, yakıtta braz azaldı gibi, tavsiye ediyorum düşünen arkadaşlara...

ED41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
psikolojik değildir işallah bu flexi ninde ne olduğunu bilsek acaba ne işe yarıyor güncelleştirmeler hangi ayarları yeniliyor??

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
flexi değil ecoflex :)

mursat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hangi araçlara hangi modellere? Bilgisi olan arkadaşlar konuya açıklık getirirlerse ii olacak.

kemal erim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende yüklettim bu son yazılımı, kullandıkça görürüz inşallah faydasını..:)

vvasp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.gulumsese.com
2005 astra enjoy twinport a Olurmu ki :s

DEMİREL71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet ekoflex doğrusu sanırım, aka bana söyledikleri 2005 model ve öncesi modellere yazılım güncellemesi yapılabiliyormuş, bilgi almak için en yakın bir opel servisine danışın zaten standart bir kampanya hepsinde aynıdır bence, yeni yazılım internet aracılığıyla bağlanarak direk opelin merkezinden yükleme yapılıyor sebebi önceki yazılımların özel servislerce kopyalanmasını önlemek içinmiş, ama arabamda bayaa bi olulmu değişmeler oldu, benden başka yaptıran varsa anlatsınlar,arabanın çekişi biraz iyileşti, 3 le çıktığım bir rampayı bugün döörtle ve rahatça çıktım, 1. ve 2. viteslerm epey canlandı şimdilik böyle...

ED41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başlığa aldandık:)ecoflex aynen...zaten yazılım güncelleşmesi yaptırmıştık en son servste bu ray basıncını falan yükseltiyodu onun gibi bişe olmasın???bi arayım yetkili servisteki arkadaşı ona göre gideym

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet ekoflex doğrusu sanırım, aka bana söyledikleri 2005 model ve öncesi modellere yazılım güncellemesi yapılabiliyormuş, bilgi almak için en yakın bir opel servisine danışın zaten standart bir kampanya hepsinde aynıdır bence, yeni yazılım internet aracılığıyla bağlanarak direk opelin merkezinden yükleme yapılıyor sebebi önceki yazılımların özel servislerce kopyalanmasını önlemek içinmiş, ama arabamda bayaa bi olulmu değişmeler oldu, benden başka yaptıran varsa anlatsınlar,arabanın çekişi biraz iyileşti, 3 le çıktığım bir rampayı bugün döörtle ve rahatça çıktım, 1. ve 2. viteslerm epey canlandı şimdilik böyle...

2005 ve öncesi demişsin, 2006 corsa c cdti a güncelleme varmıdır acaba?