((yetkili serviste 2010 flexi yazilim yükleniyor ))

bugraburak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben 2001 model 1.4 gl astra aracıma yüklettim sadece yakıtta bir düşüş var performansla ilgil, bir şey yok en azından benim aracımda.0,38 kuruş yakan aracım 0,34 kuruşa indi genede çok yakıyor diyosanız günde sadece gidiş geliş 5km yol yapıyorum.

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben 2001 model 1.4 gl astra aracıma yüklettim sadece yakıtta bir düşüş var performansla ilgil, bir şey yok en azından benim aracımda.0,38 kuruş yakan aracım 0,34 kuruşa indi genede çok yakıyor diyosanız günde sadece gidiş geliş 5km yol yapıyorum.

arabanız g kasamı??? yani benimki ile aynımı??

the_boss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazılımda yapılan oynama donanımı etkilemesi mümkün değil arkadaşlar, o servis saçmalamış

dionisus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazılımda yapılan oynama donanımı etkilemesi mümkün değil arkadaşlar, o servis saçmalamış

Bilgisayarda bios uçurmuş bir şahıs olarak mümkün olduğu kanaatindeyim. En azından bu görüşmeden bu işlemi yaptıracaksam eğer, asla o serviste olmayacağını öğrendim.:mad:

the_boss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilgisayarda bios uçurmuş bir şahıs olarak mümkün olduğu kanaatindeyim. En azından bu görüşmeden bu işlemi yaptıracaksam eğer, asla o serviste olmayacağını öğrendim.:mad:

bios uçması gene yazılımsal bir arıza, aslında bios dediğiniz chipset içinde bios yazılımını barındıran 1-2mblık bir epromdan ötesi değil. günümüz anakartları ve dolayısı ile biosları, bios update'e izin verdiğinden dolayı zihnisinir bir yazılımcı ise bu update'i kötü amaçlı kullanarak bios içindeki yazılımı siler.
bios uçması bundan ibarettir.

DEMİREL71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Halim bey kaç günde etkisini göstermeye başladı doktor gibi sordum:D

walla kardeşim ben yazılımı yükledikten sonra yola çıktım zaten anında kendini belli ediyo günü falan yok, çekiş arttı, atak oldu alt devir biraz canlandı ama öyle çok uçuk beklentiler olmasın bu saydıklarım kadar ancak...
bir çok arkadaş yazmış buraya beni araba olmuyo diye bakıyorum zaten çoğunun arabası 2005 üstü model servis zaten söylüyor bu yazılım 2005 ve üzeri modeller için diye, tekrar tekrar üst model arkadaşlar merak edip yazmasın boşyere, ha bide anladığım kadarıyla yazılanlardan bu olay servisten servise bile fark ediyor, çünkü çok farklı olaylar yaşanmış, benim gittiğim servis eyüpteki opelmar, adamları gözüm tuttu daha kapıdan girdiğinde anlıyorsun zaten sana karşı tavırlarından, konuya hakim ustalar, yazılanları okuyunca birçok servisin bu olayı pek ciddiye bile almadığı anlaşılıyor, o yüzden iyi bir servisle muhatap olmak lazım bence....

LABARNA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim ustamın bana söylediği egr yi sürekli sorun çıkardığı için yeni yazılımla bunu iptal ediyorlarmış ecoflex te bu işin kılıfı sanırım

97 gl arabamın egr sini fişini çekerek iptal ettim , tabi arıza lambası yanık kaldı. acba bu yazılım bunu çözer mi ?
Ecoflex daha az yakıt daha temiz çevre ilgili bişey ama egr çevre temizliği için eco egr ipteli ile ters düşmüyormu

onur kılıç

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar dün saat 17:00 itibariyle Opal Ankara Yetkili Serviste 30 TL ücreti karşılığında şu üstünde tartışmaların bitmediği ecoflex yazılımı yükledim. Merakla beklediğim an geldi servisten çıkan aracıma (Astra H 2008 HB Easytronic Spor Paket 22700 km'de) bindim ve işte ilk deneyimlerim :
1. Düşük devirde toparlanma : Yok
2. Genel olarak sürüş dinamiğinde artma : Yok
3. Yakıtta düşüş : Herhalde zamanla belli olur !
4. Yazılımla ilgili düşüncem : Sanırım olumsuz bir şey değildir. Sonuçta güncelleme işte elbette bir taraflarına iyi gelmiş, bir kaç açığı düzeltmiştir.

Umarım benim gibi haftalardır yaptırsam mı yaptırmasam mı diye düşünenlere biraz daha yardımcı olabilirim. Serviste olabildiğince ilgili davrandılar. Yeterince bilgilendirdiler, ama yine bir gülümseten opel servis klasiği yaşadım :) Neyse...