((yetkili serviste 2010 flexi yazilim yükleniyor ))

seyyahfrm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazılımı yükletmek için ne gibi şikayetler olması gerekiyor acaba ?

Yazılımın avantajları nelerdir bilen varmı arkadaşlar.

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar ,
epeydir sitelerde okuyordum , yetkili servislerde yazılım yükleme yenileniyor diye, dün opelmar a gittim bende yaptırdım. önce ruhsattan bişeyleri kontrol ediyorlar sonra güncelleme olup olmayacağını söylüyorlür,30 milyon verdim, dünden beri geziyorum arabada epey bi rahatlama var, motor sesszi oldu biraz daha ve sanki 5-10 beygir güç artışı olmuş gibi 1. ve 2. viteslerde gazı dipleyince araba resmen şahlanıyor, önceden bunlar yoktu, yakıtta braz azaldı gibi, tavsiye ediyorum düşünen arkadaşlara...

bende yaptırdım araçlarımız aynı. Ama bahsetitğiniz 10 hp güç az güç değil bende hiç bir değişiklik olmadı ne performans ne yakıt.

mustafa_ksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kayseri inciroğlu 2005 Vectra için yazılım yükleme yapmıyoruz diyo. ?

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ben bugün servise gittim. Adam 30 dk yükleme yapıyoruz dedi usta ile konuştum araç senin LPG'li abi çekişte bir değişme olmuyor benzin sarfiyatın çok az miktarda düşüyor. Fakat ben kendi astram da bile eski yazılım kullanıyorum. Eğer yükleme yaparsak, LPG ayarların bozulur dedi. "100km ye 14TL yakan araçımın ayarlarını bozmamak için teşekkürler ettim ve çıktım"

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ben bugün servise gittim. Adam 30 dk yükleme yapıyoruz dedi usta ile konuştum araç senin LPG'li abi çekişte bir değişme olmuyor benzin sarfiyatın çok az miktarda düşüyor. Fakat ben kendi astram da bile eski yazılım kullanıyorum. Eğer yükleme yaparsak, LPG ayarların bozulur dedi. "100km ye 14TL yakan araçımın ayarlarını bozmamak için teşekkürler ettim ve çıktım"
lpg ayarlarını tekrar yenı yazılıma göre otomatık kalıbre ettırseydın olurdu denemek lazım verdıgın bılgı ıcın teşekkurler alpmurat

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Bir çin atasözü derki düzgün çalışıyorsa elleme :)
denıcem alp murat haklısın aslında herşey ellememek lazım denemektende bı zarar gelmez eskı yazılıma sonucta gerı dönuyor :D:D

vvasp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.gulumsese.com
Ben yaptırdım sanki hafif bir titreme var gibi geldi performans olarak :rolleyes:
yakıta bakamadım daha :eek: