Yeniyim Araba Alacağım :)

Opelciyik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
20 bin tl ye alınabilecek en donanımlı opel astra modelı nedır. yanı bu paraya alınabılecek en ıyı araba hangısı..

7.jpg
tercıhen bu olsun

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Opel ve az yakmak kafadan eksi bir :) opelin varsa yakacak :)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel piyasa'nın en az yakan arabasıdır, nadir abi'nin ar abası 1930 model Astra olduğundan şahinlerdeki LPG sistemi var ondan çok yakıyor :D O göstermiş olduğunuz Astra'dan alın temiz olsun, sorunsuz binersiniz az da yakar.

Opelciyik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel piyasa'nın en az yakan arabasıdır, nadir abi'nin ar abası 1930 model Astra olduğundan şahinlerdeki LPG sistemi var ondan çok yakıyor :D O göstermiş olduğunuz Astra'dan alın temiz olsun, sorunsuz binersiniz az da yakar.

biri diyor az yakar biri diyor cok yakar napam ben :dil:

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

G kasa astra bende kullanıyorum. 1.6 yı kullananlar yorum yazarlar, 1.6 nin nekadar yaktığını bilmiyorum ama bende g kasa 1.4 twinport var. İnanın çok çok az yakıyor. Hatta geçenlerde forumda bir konuda yazmıştım inanmamislardi:) iki hafta önce Sakarya - İstanbul arası yolculuk yaptım. 90-100 km hızla yavaş yavaş gidip geldim. Gitmeden önce lpg yi fulledim dönüncede hemen fulledim. 14 kuruş yaktı. Sakarya da gazı 2.10 tl den almıştım. Tek başıma gittiğim halde otobüsle gitmekten ucuza geldi. 1.6 nin yakıtını bilmem ama 1.4 cok iyi. İki motoruda sürdüm. Biri 90 beygir biri 100 beygir. İnanın 10 beygir neredeyse fark edilmiyor. 1.4 birazdan ucuz olduğundan bunlarada bakmanızı tavsiye ederim. 5 senedir kullanıyorum memnunum

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende daha önce 2004 1.6 vardı. yaklaşık 7 sene bindim hiçbir sorun yaşamadım sayılır. Uzun yolda 1 litre LPG ile yaklaşık 12-13 km gidiyordu.
Temizini bulursanız memnun kalırsınız.

lkarabacak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
G kasa astra bende kullanıyorum. 1.6 yı kullananlar yorum yazarlar, 1.6 nin nekadar yaktığını bilmiyorum ama bende g kasa 1.4 twinport var. İnanın çok çok az yakıyor. Hatta geçenlerde forumda bir konuda yazmıştım inanmamislardi:) iki hafta önce Sakarya - İstanbul arası yolculuk yaptım. 90-100 km hızla yavaş yavaş gidip geldim. Gitmeden önce lpg yi fulledim dönüncede hemen fulledim. 14 kuruş yaktı. Sakarya da gazı 2.10 tl den almıştım. Tek başıma gittiğim halde otobüsle gitmekten ucuza geldi. 1.6 nin yakıtını bilmem ama 1.4 cok iyi. İki motoruda sürdüm. Biri 90 beygir biri 100 beygir. İnanın 10 beygir neredeyse fark edilmiyor. 1.4 birazdan ucuz olduğundan bunlarada bakmanızı tavsiye ederim. 5 senedir kullanıyorum memnunum

Söylediklerinize aynen katılıyorum. Bendede 1.4 Twinport var ama lpg yok. Benzinde bile birçok Lpg li araçtan az yakıyor. Önemli olan bakımlı bir araç bulmak. Saygılar.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam forumda LPG karşıtı bir çok insan var, ben ergenliğimde LPG servisinde çalıştım, karbüratörlüden, regülatörlüye ve en çok kullanılan sıralı sistem bağlantısını biliyorum. Bir bilmediğim direkt enjeksiyonlula var, onlarla da ilgili değilim :D LPG candır, 95 diye bilinen 92 oktan dandik benzini arabaya koyacağıma mis gibi 105 oktan LPG kullanırım. Arabanız benzinde fabrika ayarlarında yakıyorsa LPG ile çok ekonomik oluyor, araba ile ilgili bir durum yani...