yeni sürücü belgesi

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ehliyetini ikamet ettiği yer harici değiştiren varmı.. mesela ben antalyada ikamet ediyorum ancak değişim için randevu sisteminden gün almaya kalkınca yaklaşık 1 ay sonrasına gün veriyor. ama ilçe müdürlükleri ertesi güne randevu veriyor. aramızda bilgili arkadaşlar varsa bilgilendirme yaparsa sevinirim.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
arkadaşlar ehliyetini ikamet ettiği yer harici değiştiren varmı.. mesela ben antalyada ikamet ediyorum ancak değişim için randevu sisteminden gün almaya kalkınca yaklaşık 1 ay sonrasına gün veriyor. ama ilçe müdürlükleri ertesi güne randevu veriyor. aramızda bilgili arkadaşlar varsa bilgilendirme yaparsa sevinirim.

Olmaz diye bir açıklama yok. Neticede sistem üzerinden yapılan bir işlem.

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sakarya da değiştirdim geçen hafta. dediğiniz gibi ilçeler ertesi güne sıra verirken bana yakın olan merkez bir ay sonraya sıra vermişti. Bende birkaç defa gitmek gerekir diye düşünerek merkezden bir ay sonrasına gün almıştım. düşündüğüm gibi olmadı. bir ay randevu tarihinin gelmesini bekledim ama bir defa gitme ile iş halloldu. evrakları teslim ettiğiniz zaman zaten ptt kargo eve getiriyor yeni ehliyeti. oturduğum yer ile ilgili bir sıkıntı yaşamadım. ben Sakarya nin Adapazarı ilçesinde oturuyorum, emniyet Sakarya nin erenler ilçesinde. bu iki ilçe dip dibe çok yakın ama farklı ilçe olmasına rağmen problem çıkmadı.

HUAWEI MT1-U06 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de aldım. Yurtdışına çıktım ceza bile yedim. Soru varsa alabilirim :)

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Kemere git başvur direk. Ben öyle yaptım. 15 gün sonra ehliyet belirttiğim adrese geldi. Bu arada ben yenileme başvurusunu 2 ocakta yaptım. Belki işler değişmiştir.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kemere git başvur direk. Ben öyle yaptım. 15 gün sonra ehliyet belirttiğim adrese geldi. Bu arada ben yenileme başvurusunu 2 ocakta yaptım. Belki işler değişmiştir.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bende serikte değiştim merthan malum larada oturunca yeni belek yolu cazip geldi hiç sıra yoktu hatta bomboştu 10 dakikada işim bitti 2 gün sonra ehliyet geldi