yeni sürücü belgesi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Valla daha 5 yıl değiştirme süresi var bildiğim kadarıyla bence acele etmeyin.
Bir de yeni kimliklerde ehliyet bilgisi de yer alacak deniliyordu. Hiç belli olmaz belli ehliyete gerek kapmaz yeni kimlikler gelirse.

Ben yeni nesil cipli kimliklerin benzerini yaklaşık 10 senedir kullanıyorum. Şu an bu cipleri okuyan cihazlar neredeyse hiçbir yerde yok, o nedenle sistemin oturması için epeyce bir zamana ihtiyaç olacaktır ;)

lyolcul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu ara çok sayıda bu cihazlardan alınmış. Yine kısa süre içinde yüklü miktarda alınacakmış.
Bi haber sitesinde okumuştum ama nerde unuttum :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu ara çok sayıda bu cihazlardan alınmış. Yine kısa süre içinde yüklü miktarda alınacakmış.
Bi haber sitesinde okumuştum ama nerde unuttum :)

İnşallah sistem güvenli bir şekilde hayata geçer de bizim kişisel ve önemli bilgilerimiz gereksiz kişi ve kurumların eline geçmez.

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi ntv de dinledim özel durumlarda aile Hekimliği vatandaşı devlet hastanesine veyahut özel polikliniklere sevk ediyormuş devlet hastanesi 200tl özel 60 tl dn başlıyormuş . Devletimiz gene formunda :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bu sürücü belgesi olayı harbi harbi gözümde çok fazla büyüyor bakalım sonumuz hayır olsun. Ama 2016 yılı sonuna kalmadan bu işi çözmem gerek ya değilse yandık ki yandık.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu sürücü belgesi olayı harbi harbi gözümde çok fazla büyüyor bakalım sonumuz hayır olsun. Ama 2016 yılı sonuna kalmadan bu işi çözmem gerek ya değilse yandık ki yandık.

Kasma kendini o kadar, süre dolana kadar yeni uygulamalar olabilir o nedenle ben en son zamana kadar bekleyeceğim :).

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Kasma kendini o kadar, süre dolana kadar yeni uygulamalar olabilir o nedenle ben en son zamana kadar bekleyeceğim :).

Hayırlısı olsun abim bekleyeceğim artık çünkü net bir bilgi yok. Özellikle bizim sürücü belgeleri hakkında. Şimdi kaş yapalım derken göz çıkarıp elimize verirler. Daha önce bir çok arkadaşın sürücü belgesi bu yüzden iptal oldu ve geri almak için aylarca mücadele etmek zorunda kaldılar.

nahrom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben aldım..önce biometrik foto cektirdim...sonra özel hastaneden saglik raporu aldim..(40 tl), vakifbanka gittim..salak kiz yanlis yatirdi tabi ehliyet bedelini sonra emniyette maliyede duzelttim.. normal bir klasor aldim evraklari icine koydum..emniyete randevu gelince gittim..dosyayi verdim..tabii rapor veren ilk hekim beni göze sevketti ama niye sevkettigini yazmamis az daha sorun cikariyorlardi..gecici belge verdiler ehliyet ptt kargo ile 15 gun sonra geldi..evde kimse yokken.geri gitti tabii..neyse isten izin alip pttye gidip ehliyetimi teslim aldim..sırtımdan bir yuk kalkmis gibi oldu...artik 10 yil sonra ölmezsek yeniliycekmişiz...benim maceran bu..

LG-D682TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lapsetur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.amatorbalikci.net
Pasaportlar tekrar değişiyor. Eksiklikleri varmış.

Ben hemen yeni ehliyet almıyacağım bence ondada eksikler var. Anne adı baba adı vs. yok yakında bunlarıda koyma ihtiyacı doğar sonra sil baştan.

Eskiden ehliyetler kimlik yerine geçerdi yenilerde bu eksiklikler olduğu için bi otele gidin ehliyeti verin kabul etmiyecekler ve sizden nüfus cüzdanı istiyeceker

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nahrom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nüfus cuzdani zaten nisanda degismeye basliyacak..tc no oldugu icin artik her belge ayni

LG-D682TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi