yeni peugeot 308

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: yeni peugeot 308

İlk gördüğümdede beğenmemiştim hala beğenmiyorum :) Bana nedense çok itici geldi.Aurisin bu kadar itici değilde toyota touch biraz hoş gösteriyordu tabi saat olmasa göğüsde herşey farklı olurdu :)

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

albertxx link' Alıntı:
İlk gördüğümdede beğenmemiştim hala beğenmiyorum :) Bana nedense çok itici geldi.Aurisin bu kadar itici değilde toyota touch biraz hoş gösteriyordu tabi saat olmasa göğüsde herşey farklı olurdu :)
son zamanlarda yeni cıkan c segmenti aracların hicbrinin göğsü bence hos degil (astra j hariç) bilmiyorum kendi araclarımız oldugu icin belki bu kadar güzel geliyordur bize ama şu gercek harbiden de güzel kardesim kim ne derse desin opel yapmış bu işi göz var nizam var benim ilk defa bir opelim oldu ama inşallah uzun zman kullanımımda beni üzmez.üzmedigi sürece opelden vazgecmem OPELSİZASLAAAA:)

ubk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence Peugeot artık yavaş yavaş Alman tasarımlarına doğru kayıyor gibi. 308 de sanki Golf çizgileri görür gibiyim :-\

ubk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Birde aklıma gelmişken bu araba tutmazsa içinin rezilliği yüzündendir. 208 ile başlayan yüksek göstergeler, göğüse sonradan ilave edilmiş havası veren ekranlar vs vs bence eski kasa çok daha şıktı

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

ubk link' Alıntı:
Birde aklıma gelmişken bu araba tutmazsa içinin rezilliği yüzündendir. 208 ile başlayan yüksek göstergeler, göğüse sonradan ilave edilmiş havası veren ekranlar vs vs bence eski kasa çok daha şıktı
size katılıyorum o ekran bir facia orda sanki 3m cift yönlü bant ile sonradan yapıştırılmıs gibi

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ubk link' Alıntı:
Bence Peugeot artık yavaş yavaş Alman tasarımlarına doğru kayıyor gibi. 308 de sanki Golf çizgileri görür gibiyim :-\

greatt

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim asıl takıldığım yer ekranla en altta çakmak girişinin arada sadece bir tane somurtan yüz şekli olması.Cd girişi var gerisi bomboş çok kötü olmuş orası

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

albertxx link' Alıntı:
Benim asıl takıldığım yer ekranla en altta çakmak girişinin arada sadece bir tane somurtan yüz şekli olması.Cd girişi var gerisi bomboş çok kötü olmuş orası
greatt

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ordakı boşluk daha ıyı değerlendırelebılırdı meesla klıma duğmelerı ekrana değılde ordakı boşluğa dijital ekran olarak uygulanabılırdı çok daha şık dururdu bence