Yeni Opel Astra Sport Kısa Anten ve Balık Sırtı Anten

SahteSahne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar .. Bende Yeni Astra J Sport modeli var bir tane .. Bu araçlara kısa antenlerden takılabiliyor mu .. Kısa antenden kastım sadece üst kısmının değiştirilmesi .. Baktım çevirerek anten yuvasından çıkıyor .. Taktıran var mı ?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yeni Opel Astra Sport Kısa Anten

Kısa anten dediğiniz balık sırtı anten mi?

SahteSahne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
Kısa anten dediğiniz balık sırtı anten mi?

Balık sırtı olarak mı geçiyor bilmiyorum .. Ama babamın Cıtroen c5'i var .. Onun anteni de uzundu benim astra gibi , sadece üst kısmını çevirerek çıkardı ve kısa olanlardan taktı ...

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar balık sırtı antenle kısa anten olayı birbirinden farklı !  bu konuda bir ayrım var bizim uzun antenlerin yerine kısa anten oluyor ve radyo da gayet iyi çekiyor (ben denedim ) ancak shark anten olmaz.
bilmeyenler için biraz daha açayım yani cd 500  oaln araçlarda küçük köpek balığı sırtı anten malesef bizim araca olmuyor, haa deliğine takarsın takmasına ama radyon çekmez, radyo dinleyemezsin.

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

akın bey her şu shark anten olmaz sonradan dediğinizde içim bir garip oluyor  :)
bu arada shark anten olanlarda bizim anteni taktıramazlar o zaman bende buna mutlu oluyım bari :)

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

:) Vallaha bahadır hocam bende  istiyordum o anteni hatta  çözümü basit sanıyordum çubuk anteni söküp diğerini takarım diye düşünüyordum.  Ama kazın ayağı öyle değilmiş :) napalım çubuğumuzla mutlu olcaz bizde :)

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

öyle olucak herhalde akın bey mutluluk çubuğu antenimize mecburuz dediğinize göre  005hihih

SahteSahne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

avukatakın link' Alıntı:
Arkadaşlar balık sırtı antenle kısa anten olayı birbirinden farklı !  bu konuda bir ayrım var bizim uzun antenlerin yerine kısa anten oluyor ve radyo da gayet iyi çekiyor (ben denedim ) ancak shark anten olmaz.
bilmeyenler için biraz daha açayım yani cd 500  oaln araçlarda küçük köpek balığı sırtı anten malesef bizim araca olmuyor, haa deliğine takarsın takmasına ama radyon çekmez, radyo dinleyemezsin.

Ben kısa antenden bahsediyorum işte... İsmi Shark'mıdr nedir bilmiyorum ama o başka bir sistem , uzun işlem onu biliyorum .. Ben sadece başlığını değiştirmekten bahsetmiştim .. Kısa anten deneyeceğim .. Babamın arabasında kini çaktırmadan söküp takacağım , eğer uyarsa Cıtroen'den bir tane kısa anten ucu bende alırım .. Nasıl fikir  14alkiss

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Balık sırtı anten (shark anten) konusunda kafa karışıklığını gidermek için google görsellerde aratınca kendi aracım karşıma çıktı :)

CD500 ile gelen balık sırtı anten budur:

img4250y0010034.jpg

Bu konuda geçen kısa anten başka bir ifade.