yeni opel astra mı yeni i30 mu ?

opelsahibi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kusura bakmayın ama ben o araçları kaale bile almıyorum, bu mu vectradan daha iyi? http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...delidir-klimali-otomatik-lpgli-92068706/detay

Süspansiyon konforu dışında her konuda varım.Hatta anket bile açabilirsiniz...

o araç full değil asıl full olan bu deri ve elektrikli koltuk sunroof dijital klima, domaniç belediye başkanının makam arabasıda böyleydi bindiğimde konforuna hayran kalmıştım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-orjinal-full-arti-full-sonata-91018017/detay

buda 99 makyajlı kasa
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...arka-lpg-cng-li-km-si-orijinal-89282139/detay

Son düzenleme:

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konu hala tartışılıyormu yaw sıkılmadınızmı hala bütün msj ları okuyorum konu başka başka yerlere gidip geliyor artık saçma sapan bir hal aldı yeter gari :)

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel'deki garantinin ne işe yaradıgını biri söylesin bana... Daha hiçbir parçayı garantiye soktuklarını görmedim, hepsi kullanıcı hatası, yok sarf malzeme vs. vs.. 4 sene değil 40 sene olsa Opel'in servislerinden bir cacık olmaz..

Corsa OPC 1.6 ya 1.4 fren sistemi getirirler, liste fiyatı isterim 1.6 corsa yokki beyefendi derler,bu kadar ilgisiz ve bilgisizler.

Astra benim çok çok beğendiğim ve almak istediğim bir otomobil idi. Ancak i30'u da cok beğendim ve Astra ile aynı kefeye cok rahat koyabilirim. Yeni i30 gerçekten Hyundai'nin bir gömlek daha değiştirdiğini gösterir nitelikte oldu.

Sonatayı falan neden karıstırıyorsunuz? Eski Hyundai'lerin berbat oldugunu cümle alem biliyor. Hoş Vectra da muhteşem bir otomobil değildi,ondan cok daha iyileri de vardı. Biz güncel Hyundai'den ve başarılarından bahsediyoruz.

osmannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
az kaldı konuyu açtığıma pişman olacam :) Arkadaşlar ne doluymuş bu konuda yahu :) :) Abi vazgeçtim araba felan almayacam :D

halduun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence gayet eğlenceli bir konu, biraz hyundai opel savaşına döndü ama kimse kimseyi kırmadan dostluk içerisinde tartışıyoruz

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bu vıdeodakı adam tam bir .... ve üzerinde oynanmış bir video bu. jettanın kapı sesi tamamen feyk, videonun kendisi gibi...

Evet tabi, bagaj kapağını gevşetmişler corollanın, amortisörleri söküp iki boru kaynatmışlar, kapı fitilininde birin, söküp diğerini yerinden çıkarmışlar... Sonra jettanın kapısı içinde mercedes sesi montajlamışlar.. :D

opelsahibi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet tabi, bagaj kapağını gevşetmişler corollanın, amortisörleri söküp iki boru kaynatmışlar, kapı fitilininde birin, söküp diğerini yerinden çıkarmışlar... Sonra jettanın kapısı içinde mercedes sesi montajlamışlar.. :D

aynen dedıgın gıbı ne guzel özetlemıssın vıdeoyu;)

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kusura bakmayın da Opel'deki AFL sistemi hiçbir zaman standart olmadı. Park Pilotu da standart değil,Güvenlik paketi ile birlikte geliyor.

Arkadaşlar tamam hepimiz biliyoruz Opel iyidir,kalitelidir,Astra J çok harika bir araçtır ama bu kadar dar görüşlü olmayın. Bir kere servisleri ve satış sonrası hizmetler beş para etmez Opellerin , Hyundai 6 sene garanti veriyor sadece bunun için bile i30 tercih sebebi.

10 yıl sonra Lada kendini Opel'den çok geliştirirse neden tartışmayalım ki Lada Samara ve Astra L'yi? Opel forumundayız diye körü körüne Opel'i savunacak değiliz,hiçibi babamızın firması değil. Hangisi daha iyi otomobil üretiyorsa onu tercih ederiz,ve gerek sunduğu performans,gerek fiyatı gerekse donanımı ile Hyundai i30 Astra J den çok daha güzel bir otomobil benim gözümde.

astra j cosmo da daha önceki mesajımda da belirttiğim üzere afl+ ve park pilot sistemi standarttır. inanmıyorsanız yetkili servislerden teyit edebilirsiniz.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kusura bakmayın da Opel'deki AFL sistemi hiçbir zaman standart olmadı. Park Pilotu da standart değil,Güvenlik paketi ile birlikte geliyor.

Arkadaşlar tamam hepimiz biliyoruz Opel iyidir,kalitelidir,Astra J çok harika bir araçtır ama bu kadar dar görüşlü olmayın. Bir kere servisleri ve satış sonrası hizmetler beş para etmez Opellerin , Hyundai 6 sene garanti veriyor sadece bunun için bile i30 tercih sebebi.

10 yıl sonra Lada kendini Opel'den çok geliştirirse neden tartışmayalım ki Lada Samara ve Astra L'yi? Opel forumundayız diye körü körüne Opel'i savunacak değiliz,hiçibi babamızın firması değil. Hangisi daha iyi otomobil üretiyorsa onu tercih ederiz,ve gerek sunduğu performans,gerek fiyatı gerekse donanımı ile Hyundai i30 Astra J den çok daha güzel bir otomobil benim gözümde.
http://www.opel.com.tr/content/dam/...hure_Library/02_Specsheets/ng_astra_03_12.pdf

buradan cosmo donanımda nelerin standart olduğuna bakabilirsiniz.
AFL+ ve ön-arka park sensörü standarttır.