Yeni opel aldim degerli bilgilerinize ihtiyacim var

isomer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle herkses şimdiden teşekkür ederim öncelikle sorum şu ben 1998 model opel vecrta 2,0 16,v gls aldim araç şu an benzinle çalişiyor bende haliyle tüp taktiricam ama hiç bir bilgiye sahip degilimm ne marka konusunda nede lpg konusunda sizden istegim şu para konusunda sikinti yok aracima gereken ne ise yapmaya hazirim ilk arabam çünkü yardimlarini bekliyorum eger konuyuda yanliş yere açtiysam şimdiden özür dilerim ilk defa böyle bir forumda bulunuyorum hatam varsa uyarin ama benide bilgilerinizden eksik etmeyin bys.

Moderatörün son düzenlenenleri:

ARDA87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun kardesım ama tup taktırma derim ben. madem para konusunda da sıkıntın yok taktırma. performansı mahvedersin :(

isomer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arda para konusu derken tüp için söledim kardeş yoksa benzinle karlişatirildiginda yari yariya ya o bakimdan söledimm yoksa paradan yana hepimizin oldugu gibi benimde sikintim varr okey kardeşim

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Ben de 99 2.0 Cd aldım. O da benzinli, hiç LPG takılmamış. En yakın zamanda hayırlayacağım ben. Daha önceki aracım astraya Atiker taktırmıştım. Çok memnundum. Geçen hafta işini sağlam yapan bir Atiker bayine gittim (aynı zamanda İtalyan da takıyor). Hangisi diye sordum. Tereddütsüz Atiker dedi. 2.5 CDX'e bile Atiker takmış. Hiçbir sorun olmadı diyor. İnanıyorum da... Arada 400-500 liralık bir fark var. Bence değmez. Usta işini iyi yaptıktan sonra Atiker yeter de artar bile...

torumer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun öncelikle!
ben de bu sıralar bir vectra b almayı düşünüyorum, ancak otomatik arıyorum. karşıma çıkan bir çok vectranın fiyatı cazip. bu beni şüphelendiriyor çoğunlukla. sanki temizini bulmak zor gibi görünüyor. sen nasıl buldun aracı, kaça aldın.

bu arada araç benzinde ne yakıyor şehir içi.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Çok fazla yol yapmıyorsan tüp takmana gerek yok. Aracını sakin kullanırsan, özellikle kalkışlarda sıkıştırmazsan yakıt tüketimin bir hayli azalır. Spor kullanım tarzını benimsersen LPG de kullansan 1300-1400 kg lık bir araçın tüketimi fazla olur.

CEVİK_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sakin milano taktirma beni başima geleni anlatsam oturur ağlarsin.beyni 3 enjektörler 3 kere değişti gerisini sen düşün

intaland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
97 model 2.5 V6 opel vectra CDX im var manuel ben taktırmıyorum basmazsan gayet güzel tüp e karsıyım çok uzun yol yapıyorsan mantıklı ben hergün 15 20 km yapıyorum iş ev ev iş beni üzmedi eskiden palio 1.4 EL e bınıyordum habıre 50 tl ye benzın alıyordum bılmıyorum belkıde hevesten bu bana az gelıyor ama anlattıkları gibi sömürür yok benzıncı mı baban cümlelerini kırdım üstelik performans onu anlatmama gerek yok zaten V6 motor