Yeni opel aldim degerli bilgilerinize ihtiyacim var

ahmet2002658

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
Ahmet arada sıra da para verip benzin de alıyorsundur :D. İşin şakası bir yana çok yol yapan biri olsam LPG yerine dizel araç alırdım. Bildiğim tek doğru aracını iyi tanıyanlar, hor kullanmayanlar her zaman için araçlarını doğru kullanmayanlardan daha az yakıt tüketirler.

abi tabi benzinde alıyorum ben sadece ortalama bi fiyat söyledim. dizel araç diyosan valla ben pek ısınamadım o dizellere. dizel dedikleri zaman aklıma hep traktör geliyor:D (yanlış anlaşılmasın kendi fikrim. saygı duyarım tabi)

xxdonencexx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arqadaşlar...tüpmü benzinmi-dizelmi tartışmasına bildiğim bişeyi eqlemeq istiyorum..Belqi ilgilenen opelci dostlarımızın işine yarayabilir...

Arqadaşlar eğer sistem sıralı sistem olacaqsa %3 bi performans qaybı oluyormuş...bilgilerinize...

onur37

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araçta BRC takılı gayet memnunum. bu arada aracınız hayırlı olsun

planner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de brc taktırmıştım. yetkili servis tavsiye etti. 13000 km oldu, daha tık demedi. arıza lambası sorunu filan olmadı. istediğin yere rahat rahat benzini düşünmeden gitmek, 50 liraya depo doldurmak istiyorsan taktır sıralı sistem rahat et.

mrtzkn_74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence Brc. Bu biraz reklama benzedi ama bunu bizim arabada bugüne kadar hiç sorun çıkarmadığı için diyorum. tabi sen sıralı filan taktıracaksan o zaman Atiker derim.

cmb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hala çok ön yargılı olanlar var LPG'ye:)
İyi araştırın taktıracağınız kiti ve montaja dikkat edin.
Meriva'da BRC kullanıyorduk 3 sene bir kere bile gaz ayarına gitmedik.