Türkiye'nin En Büyük Opel Araçlar Forum Sitesi

Opelim, sizlere araçlarınız hakkında destek alma, bilgi edinme ve yeni bilgiler keşfetme olanağı tanır.

Yeni Mokka İle “Normalin Dışındakiler” Serimiz 22 Milyon İzlenme Sayısına Ulaştı

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Katılım
16 May 2015
Mesajlar
8,569
Tepki puanı
5,488
Puanları
113
3688b9f38b462a6860eb3763ccf3714a.webp

“Normali Unut, Artık Mokka Var’’ mottosuyla yollara çıkan Yeni Opel Mokka’yı, Doğan Kabak ve farklı alanlarda tanınmış isimlere deneyimlettiğimiz “Yeni Mokka ile Normalin Dışındakiler” serimiz 22 milyon izlenme sayısına ulaştı.

“Normali Unut. Artık Mokka Var”’ sloganıyla ülkemiz yollarına çıkan yeni Opel Mokka, ilgi odağı olmaya devam ediyor. Cesur tasarımı, yenilenen ikonik Opel vizörü, Pure Panel teknolojisiyle zenginleşen, saf kokpit deneyimiyle dikkat çeken yeni Opel Mokka’nın lansman iletişimi kapsamında da farklı çalışmaları gerçekleştirmeyi sürdürüyoruz. Bu kapsamda Youtuber Doğan Kabak ile yaptığımız iş birliği başarılı sonuçlarıyla öne çıkıyor.

Doğan Kabak’ın hazırladığı “Yeni Opel Mokka ile Normalin Dışıdakiler” sosyal medyada izlenme rekorları kırıyor. Bugüne kadar kendi alanlarında tanınmış ve sevilen isimler Eray Kılıç, Ekin Beril ve Didem Soydan’ın konuk olduğu video serisi ile 15 milyon kullanıcıya erişim sağlanırken, 63 milyon gösterime ulaştık. Üç videonun toplam izlenme sayısı ise 22 milyona erişti.

 
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Guven
Üst