Opel Mokka Yaz Etkinlikleri Akyaka’da Başladı

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Katılım
16 May 2015
Mesajlar
8,951
Tepki puanı
6,182
Puanları
113
Yaş
41
Siteyi ziyaret et
fe0693381c985b43da325d28fe095851.webp

Opel Mokka yaz etkinlikleri 29 Haziran Çarşamba günü Akyaka Riders’ Inn’de düzenlenen Hazine Avı etkinliği ve ertesinde düzenlenen Ekin Beril konseri ile ‘start’ aldı. Opel Mokka’nın marka yüzlerinden Ekin Beril’in verdiği konser, 350 kişinin katılımı ile gerçekleşti. Etkinlik süresince paylaşılan içerikler, 1 milyonun üzerinde kullanıcıya erişti.

Etkinliğimiz Mokka Hazine Avı ile başladı. 15 sosyal medya fenomeni, Mokka araçlarıyla Akyaka’nın gizli köşelerini keşfe çıktı. Her noktada onları bekleyen ipuçlarıyla rotalarını bulan yarışmacılar bir taraftan da normali unutturan fotoğraf çekimleri gerçekleştirdiler. Opel jürisinin oylarıyla fotoğrafı birinci seçilen oyuncu Nilay Deniz, bir ay süreyle Mokka test sürüşü hediyesi kazandı.

Etkinliğin ertesinde ise tüm influencerlarla Riders Inn No:22 Akyaka’da bir akşam yemeği yendi. Müzisyen Ekin Beril o gece unutulmaz bir konser verdi. 15 Influencer’ın ve 350 kişilik bir topluluğun eşliğinde müzik şöleni yaşandı.

Opel’in yeni marka yüzü Süleyman Atlı oldu
Küçük yaştan beri sörf alanında uzmanlaşan ve uzun süre de eğitmenlik yapan Süleyman Atlı, Opel’in yeni marka yüzü oldu. Sörfün her alanında tecrübeli olan Süleyman Atlı, 2009 yılında adrenalin sporları ile de tanıştı ve wakeboard eğitmenliği yaparak kendisini geliştirdi. Aynı yıl snowboard milli takımına seçilen Süleyman Atlı, bu sayede uzun yıllar akrobatik anlamda yaz kış antrenman yaptı.

Daha sonra medya kısmında işini biraz daha konsepte dönüştüren Süleyman Atlı, şu anda her dalda sörf yaparak farklı sosyal medya içerikleri yaratıyor. Farklı markalarla iş birliği yapıyor.

Yakın zamanda Sully adlı kendi markasını yaratan Atlı, spor aktiviteleri için yazlık kışlık konseptte kıyafetleri meraklılarıyla buluşturuyor.
 
Son düzenleme:
Üst