yeni kasa opel astra 1.6

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kimseden yeni Astra hakkında bi şikayet duymadım ki ben sürekli ilgileniyorum opeller hakkında yazılıp çizilenlerle sadece 1.3 CDTİ ının performancesinden şikayet edenler var oda doğru devirde kullanıldığında bi sorun yaratmıyor

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben astra h 2005 kullanıyorum benzinli gayet memnunum. tek şikayetim ise kalın lastikten kaynaklı ses ve sert süspansiyon. bunlar tabiki sedandan hatchbak a geçmemden kaynaklanıyor. çoğu için bunlar dert olmayabilir... bunların haricinde çok memnunum aracımdan.

ORDUdrift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
verderveremem' Alıntı:
ben astra h 2005 kullanıyorum benzinli gayet memnunum. tek şikayetim ise kalın lastikten kaynaklı ses ve sert süspansiyon. bunlar tabiki sedandan hatchbak a geçmemden kaynaklanıyor. çoğu için bunlar dert olmayabilir... bunların haricinde çok memnunum aracımdan.
:good: :good: :good:

lordlord

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1- Bende 2005 astra kullanıyorum, 4 ay oluyor nerdeyse, çok memnunum, doğru bir seçim yapmışım. Çok uzun bir süre sayılmaz belki 4 ay ama her geçen gün daha çok seviyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.

2- Almadan yetkili bir servise sokup bilgisayara bağlatmanı tavsiye ederim, 30 YTL civarı bi masrafı var fakat için rahat eder.

3- Bahsettiğin araba yüzde yüz şirket arabasıdır, vazgeçmekle iyi etmişsin.

4- Astrayı almaya karar verdiğinde bir çok kişi sorunlu bir araba olduğunu, honda veya toyota almanı tavsiye edecek, bunları söyleyecek olanları hiç dinleme, çünkü kulaktan dolma ve boş konuşan insanlar onlar ne yazıkki...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...