yeni kasa ford focusu beğeniyormusunuz??

AvO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Makyajsız kasası çok ama çok hoşuma gidiyor.Özellikle siyah renk olacak çekecen güzel bi jant of of :D

yalcoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bekle 2011 kasasını al bence 2011 kasa daha bi güzel.cenevrede tanıtıldı linkten detaylı olarak görebilirsin bu tasarımı ve iç dizaynı gördükten sonra astra new den de vazgeçicektir çoğu kişi bence.Bu arada yine yine türk tasarımı :)

http://tasarim.alternaturk.org/yeni-ford-focus/

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yenisinin arkası birebir yeni renault megane serisi olmuş resimlere ilk bakdığımda affalladım arkadan duruşu stoplar falan yeni ranault megana çok benziyor ford avrupa zaten motorlarında pegeout renatul gibi firmaların motorlarını kullanıyor ondanmı ilham almış nedir..

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
hb focusa hayır, ford için çok kötü. eski hb focuslar şahaneydi. sedanı olabili ama tarla sürmek için traktör niyetine.

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugune kadar hep bu sitede focusu savundum özellikle gidişinden çok memnundum ama o kadar para verip araba alıyoruz varsın gidicegimiz yere 2dk geç gidelimde neşe içinde varalım

focusu denemek için bi kaç günlük arkadasla değiştik aractan sogudum içi falan sattıgım 94 vectradan daha demode

içim sıkıldı malzemsi falan bayıyor insanı hb dıstan fena değilde sedanlar çok yüksek görünüyor güven vermiyor

sonuc olarak focusu daha yakından inceledim ve bugune kadar övdügüm tüm mesajlarım için özür dilyiorum:)

forever corolla:)

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugune kadar hep bu sitede focusu savundum özellikle gidişinden çok memnundum ama o kadar para verip araba alıyoruz varsın gidicegimiz yere 2dk geç gidelimde neşe içinde varalım

focusu denemek için bi kaç günlük arkadasla değiştik aractan sogudum içi falan sattıgım 94 vectradan daha demode

içim sıkıldı malzemsi falan bayıyor insanı hb dıstan fena değilde sedanlar çok yüksek görünüyor güven vermiyor

sonuc olarak focusu daha yakından inceledim ve bugune kadar övdügüm tüm mesajlarım için özür dilyiorum:)

forever corolla:)

Bende aynen çok severdim Buğra bey.Hatta sıfırını anlaşıp almak üzereydim.Test edelim dedim ve test sürüşünde vazgeçtim...

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar c-max için yorum yapabilir misiniz? var mı bildiğiniz bindiğniz c-max?

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eski kasa dizel c-max kullanmıştım gayet güzeldi
yenisini almak için corsa dizel ile takasa girecektim ama yenisi bir garip geldi işçilik ve malzeme tartışılır ayrıca dizeli çok sesli, uzun yolda çekilmez, vazgeçtim. corsa daha sessiz!

tolgajj10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabamı alırken seçenekler arasındaydı (astra focus ve 308 arasında kalmıştım), ama astra ağır bastı. Açıkçası beğeniyorum makyajlı kasayı, ama herkes gürültüsünden şikayetçi. Belki ilerde alabilirim.