Yeni kasa Combo

deluxe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
EVet opel combo nun uzun süren yeni kasa tartışmasına nihayet açık ve net bir cevap geldi üstelik almanya'dan ve türkçeye çevrilmiş hali ile. Bu konuda birçok kişi bazı şeyler söyledi yok kangoo ile ortak olacak yok 2011 de çıkacak gibi... işte size bu sorunun cevabı..

Yazan: Kind regards,
Customer Assistance Center Consultant,
General Motors (GM)

Produktion von neuen Fahrzeugen in der Combo-Box oder als Datum ist noch nicht klar, bieten wir Ihnen Informationen
OPEL GM

Combo aracların yeni kasanın üretiminin yıl yada tarih olarak henüz belli olmadığını bilgilerinize sunarız.
OPEL GM

deluxe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen. çok geride kaldı rakiplerine göre çok çok eskidi

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen ...

shambala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen. çok geride kaldı rakiplerine göre çok çok eskidi
sizce neden yapmıyorlar ben bikere maraşdaki sarpel e sormuştum yeni kasa çıkmayacakmı diye böyle devam dediler ama 2011 in sonlarına doğru çıkabilir dediler yani engel olan ne bu konuyu tartışma zamanı geldi bence aynen dediginiz gibi çok geri kaldı diger rakiplerine göre

Son düzenleme:

deluxe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizce neden yapmıyorlar ben bikere maraşdaki sarpel e sormuştum yeni kasa çıkmayacakmı diye böyle devam dediler ama 2011 in sonlarına doğru çıkabilir dediler yani engel olan ne bu konuyu tartışma zamanı geldi bence aynen dediginiz gibi çok geri kaldı diger rakiplerine göre

Beğenmediğimiz kangoo eski kasasına at arabası diye hitap ettiğimiz bu makine, şimdi satış rekoru kırıyor. Combo ise gerek eski kasa gerek kronik sorunlar yüzünden satışı iyice kaybetti.

ondan sonra GM batıyor diyolar

shambala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beğenmediğimiz kangoo eski kasasına at arabası diye hitap ettiğimiz bu makine, şimdi satış rekoru kırıyor. Combo ise gerek eski kasa gerek kronik sorunlar yüzünden satışı iyice kaybetti.

ondan sonra GM batıyor diyolar
aynen haklısın ama bu zamana kadar çımamasıda bi bakımda iyi bence tüm rakipleri yeniledi bi combo kaldı bundan sora çıkarsa daha iyi olur bence çünkü degişiklik olur en son oldugu için

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Combonun bu kasası bence gayet hoş..

Yeni kasası Corsa E ile birlikte çıkabilir diye düşünüyorum..

shambala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Combonun bu kasası bence gayet hoş..

Yeni kasası Corsa E ile birlikte çıkabilir diye düşünüyorum..
yanlış yazdınız sanırım corsa d olcaktı :)
ewet bu kasada bi problem yok çok hoşda eskidi işte diger rakipler yeniledigi için opel den de bekliyoruz böyle bişeyi

Son düzenleme:

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sitede ilanı olan Maxima'yı takasa verdik.Opele gidip Combo bakmadım bile,Kangoo ile Doblo arasında biraz düşünüp doğrudan Doblo'da karar kıldık.Opel bu sınıfta rakiplerine göre çok geride kaldı:(