yeni kasa astra ne zaman cikar?

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: yeni kasa astra ne zaman cikar?

faruk4143 link' Alıntı:
Niye bir an önce elinizden çıkarmanız lazım ki eğer seneye yeni kasa gelecekse :) Affınıza sığınarak soruyorum, yeni kasa takıntınız mı var? Öyleyse de hakkınızdır tabiki bir çok insan bindiği aracın yeni kasası olmasını istemeyebilir ;)
Kullandığım aracın güncel kasa olmasını isterim. Gerek eskimemiş görüntüsü, gerek değer kaybetmemei nedeniyle. Astrayı alırke karar vermemdeki etkenlerden biri de kasasının yeni değişmiş olmasıydı. Corıolla ve astra arasında kalmıştım son olarak. Civicin kasasının bence kötü olması, jettanın ve focusun kasalarının eski olması, corollanın yeni kasasına rağmen iç dizaynını beğenmemem nedeniyle astrayı tercih etmiştim. Bu nedenle 2015 de kasa değişirse buna sevinmem.

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

Yeni kasanin hemen cikmasini bende istemem bu guncel kasa cok tuttu biraz daha guncelligini korumali.sanki aracimi hala yeni almis gibi  hissediyorum bu kasaya doyamadim henuz:)

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arac degisimi yapilmayacaksa zaten satmaya getek yok bu kasa cok guzel rahat 5 yil daha binilir ; ben daha guclu motor istedgm icin satarim ancak. Yoksa heryeni kasada arac degistrsek isin altindan kalkilmaz.