yeni kasa astra ne zaman cikar?

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracimi 1.5 yil sonra otomatik bir aracla degismeyi dusunuyorum dizele bir daha bulasmayacgm otomatik benzinli tercihm olucak ; peki astranin yeni kasasi ne zamam gelir ve a.s sanziman yeni aracta kullanilir mi? 170 hp dsg tarzi bir astra ne zamam gorucez? Tarihi bilsem cikmafan 3 ay once aracimi satmak istiorm fazla kaybimiz olmasin

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: yeni kasa astra ne zaman cikar?

Yeni kasa icin 2015 diye bir tarih var ama sene ortasimi olur sonu mu orası mechul, yeni kasalarla beraber 8 ileri çift kavramalı şanzımanlarda gelicek, aynı zamanda kasada hafifleyecek, sonuçta ortaya hem güçlü hem daha ekonomik. tasarım olarakta sportif bi astra çıkacak gibi. Bence kesinlikle beklemeye değer kardeşim....

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yabancı basında araştırma yapıyordum şımdı uk dıvısıon'da şöyle bır haber gördüm : Vauxhall resmı olarak yenı jenerasyon astranın 2015de geldıgını ve whales'de  Ellesmere Port fabrıkarısında üretileceğını duyurmus.Avrupada astra ıkı yerde uretılecekmıs ,opel  Russelsheimdakı fabrıkarını kapatmayı dusunuyormus ve Ellesmere Port, England and Gliwice, Poland'da üretmeyı dusunuyormus alman ıscılere daha fazla para odenıyormus ve bu sekılde masrafları düşürmek ıstıyorlarmıs

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

büyük ihtimal 2015 kasımı gibi çıkar j kasa gibi.

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

8 ileri mi  ??? 032questn Tır gibi maşşallah :) Herkes benzinliden illallah ederken siz neden dizeli bırakıp benzinliye geçmek istiyorsunuz hemde otomatik benzinli  032questn

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
ilkbahar 2015de diyor haberde.
dreamofice link' Alıntı:
ilkbahar 2015de diyor haberde.

O zaman ortalama 1.5 sene sonra cekicak demek, sizin hedeflerle ortüşüyor o zaman. :)

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Otomatik tercihim degil ama esim kullanabilsin die olacak belli bir yastan sonrada duz vites zor geliyor gerci , 1.3 dizel guzel ama artik performansli bir arac istiyorum arada eglenebilecegim bir arac o yuzde 1.6 dizelde yetmez , 170 200hp istiorm ama opel olursa a.s olmasin tabiki ; yeni astradada opelin guzel bir is cikaracagini dusunuyorum ve opel fiyat gorunum acisindan en iyi araclari yapior gercekten , sanziman ve kasa agirligi sorununu hallederse astra alinir yine bence, dusumdgm araclardan birisi yani;  benzin konusundada 3 5 fazla vereyim ama artik arkadan selektor yemeyeyim diye dusunuyorum

KaHiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:
8 ileri mi  ??? 032questn Tır gibi maşşallah :) Herkes benzinliden illallah ederken siz neden dizeli bırakıp benzinliye geçmek istiyorsunuz hemde otomatik benzinli  032questn

bravoo

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:
O zaman ortalama 1.5 sene sonra cekicak demek, sizin hedeflerle ortüşüyor o zaman. :)
evet:) yeni cikan bir araci almak daha mutlu eder insani o yuzden bakalim neler cikacak 2015 2016da.