Yeni Corsam Siyah tek kapı

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D kardeş ucuz olsun diye ticari sınıfta aldım spor görünüşlü ticari araç yani o yüzden çelik jant sis farı vs. yok onlar da haklı yani
bende kendi kendime sordum alla alla bunlarda jant olması lazım tek kapı bide demek ticariymiş fiyatta uygun hadi hayırlısı

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz görmeyeli forumda C'mon şenliği olmuş haberimiz yok. Hayırlı olsun kardeşim.

turrann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler arkadaşlar çok mutluyum nazar değmez inşallah

34ER8001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkdaşım sen jantı şimdilik boşver arabanı ilk önecc arklara cam taktır birde koltuk taktır araban ii ce spor olsn ondan sora jant sisfarı işlemine başlarsın tabi bnm kararım bu yönde sen nedersin onu bilmem

turrann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkdaşım sen jantı şimdilik boşver arabanı ilk önecc arklara cam taktır birde koltuk taktır araban ii ce spor olsn ondan sora jant sisfarı işlemine başlarsın tabi bnm kararım bu yönde sen nedersin onu bilmem

antepin ilk tek kapı c'monu bende :)

anlaştık ustayla orjinal tek kapı c'mon un camlarından getirteceğim ve yüzü uygun bi koltuk bulduk yarın sabah yaptırıyorum

2 cam + koltuk + işçilik 550 ytl

yani araç 24550 ye geldi

o işlemden sonra film düşünüyorum camlara, jant dediğiniz gibi gerek ama biraz belimi doğrultayım ;)

badboy27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Turann hangi ustaya gittin allah aşkına antepte doğru düzgün adam bulamadım özelden cevabını bekliyorum kardeş.....
Bu arada herşeyden önce kasko allah kaza bela vermesin.....