Yeni Corsa cdti mı,Yeni 307 hdi mi,Yoksa citroen C4 hdi mi?

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir yeni corsa kullanıcısı olarak c4 derim. tek nedeni denge ve büyüklük. yoksa eminimki corsanın motoru hem daha ekonomik hemde boyuna göre daha performanslı. kaliteleri hakkında yorum yapamacağım.

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
napcan fransızı yaa!alman varkenn!kesinlikle ve kesinlikle corsa all!

astra_trb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben sana C4 kullanmış biri olarak derim ki kesinlikle C4 alma. Çünkü bu Fransızlar araba yapmayı kesinlikle bilmiyor. Süspansiyon sistemleri "0" bile demiyorum. "-" eksilerde çünkü. Aldığında göreceksin. Kasislere, köprü girişlerine girişlerde sanki lastik yok altında... Doğrudan janta biniyor.
Tecrübe Araçlarım. 206, 307, C4 saygılar...

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sınıf değiller bi kere bu araçlar corsa ile c3 aynı sınıf . ben olsam citroene gavur parasıyla 5 kuruş vermem... astra al

bazukaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
c4 e 307 ye vereceğin paraya arkadasların bazılarının dediği gibi astra almayı tercıh edebilirsin ;)

opeeeeel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra alabiliyosan cidden astra al 307 ile c4 hakkaten kötü corsa idare eder astra gzl!

krex

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
HSG' Alıntı:
valla mematibaş kardeş :) habire yeni konu.. 307 sahsen tipsiz C'monlar cok ufak kalıyor gözümde.Al bi c4 artık nediyim :) yıllardır opel astra diyorum.. ama al c4 al aklında o var cünkü sende mutlu ol bizde :)
bunun üstüne birşey yazılamaz artık, şapkaçıkartıyorum....:D

ucandosbik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Amacım polemik yaratmak değil ama şu "Fransızlardan uzak dur" lafını bir türlü anlayamıyorum. Sadece Türkiye'de tutuluyor deniliyor. Motordan, kaportadan anlamaz onlar deniliyor. Adamlar formula 1'de birinci oldu. Ayrıca tam hatırlamıyorum ama Mercedes A ya da B serisine dizel motor vermeye başladı. Teneke dendi... Herkesin bildiği 5th gear programında çarpışma testinde megane'ın içinde canlı adam vardı ve sapasağlam çıktı arabadan. Onu geçtim örneğin Renault'un 2003'ten itibaren Euro Ncap'ten 5 yıldız almayan arabası yok (sadece clio bozabilir bunu diye düşünüyorum:)) Tamam marka sevilmeyebilir ama bu kadar önyargılı olup insanları yanlış yönlendirmek iyi değil sanırım. Bunu da geçtim 2013 yılında sadece Renault 2,628,208 araç satmış. Diğer markaları seçen insanlar gibi bu araçları alan insanların da bir bildiği var sanırım. 2.5 milyon tane salak adam olduğuna inanmak zor çünkü. İmzamda görebileceğiniz gibi megane aracım var. 15.000 km oldu alalı ve bu süre boyunca bir kere küçük bakıma girdim bir kere de arabaya motor suyu ekledim. Arıza falan çıkarmadı arabam çok şükür. Bir de arabam kaskodan marşpiyel değişimine gidince yerine 2012 model 30 bin km'de corsa verdiler kullanmam için. Kendi aracımı mumla aradım. Ha sınıflar farklı tabi karşılaştırmak doğru olmaz iki aracı. Aynı C4 ile corsanın karşılaştırılmaması gerektiği gibi. C4 nere Corsa nere. Astrayla karşılaştırılırsa oturur büyük bir ciddiyetle okurum ama kusura bakmayın önyargından başka bir şey göremedim bazı yorumlarda. Şu an ben de C4 dizel, focus ve astra arasında kararsız kaldım ikinci araç için. Açıkçası C4 ağır basıyor. Astraya takmıştım kafayı ama easytronic şanzumanı sorun çıkartıyornuş forumdan öğrendiğim kadarıyla (Ben demiyorum bu arada bunu. Araç sahipleri yazmış). Bu yüzden kararsızım. Bir de C4 otomatik olmasına rağmen 1 depo mazotla 1200 km yol gidiyor şehir dışında. Şehir içinde 900-1000 arası gidiyormuş. Sizinde önyargısız fikirlerini almayı gerçekten çok isterim. Saygılar, selamlar...