yeni chevrolet cruze

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar chevrolet cruze sizce nasıl bir araba? Neden fazla tutulmadı? iç ve dış dizaynı çok güzel ama yeterince satılmıyor bence... Bir arkadaşım önünüdeki işaretin haç işaretine benzediği için almayacağını söyledi. artıları eksileri neler sizce?

http://www.chevrolet.com.tr/modellerimiz/cruze/?cid=PPC_BR_NT_Cruze

Ekli dosyayı görüntüle 9911

Ekli dosyayı görüntüle 9912

Araç güzel ama yakıt yüzünden alanlar şikayet ediyor.

O arkadaşınıza hatırlatın bindiği araçların %90 ını ''haçlılar'' üretiyor :) Bence arkadaşınız yerli yapım bisan bisikletten başkasına binmesin :)

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla biz aldık. yeni 124 hp lik. gayette memnunuz. benzin olarak ortalama 9 litre gibi bir tüketim var şimdilik. araç henüz 500 km.de ha tabiki lpg siz olmaz. 2000-3000 km. olduktan sonra takmayı düşünüyorum

OLcaytug

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o haç işareti emin olun bizim buralarda alınmamasının en büyük sebeplerinden birisi daha geçen muhabbetini yaptık.

theopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o haç işareti emin olun bizim buralarda alınmamasının en büyük sebeplerinden birisi daha geçen muhabbetini yaptık.

Onca araba geldi geçti bu ülkeden beğenilmeyen bazı arabalar çok sattı, bence bu milletin bir bildiği var. yani mesele sadece haç olayı değil
Bana aynı fiyatlara denk düşen çeşitli markalarda araç gösterseler yine opeli seçerdim herhalde...

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haç olayı yuzunden benimde bir arkadaşım sıcak bakıyorken sogudu bu arabaya ve ford almaya niyetlendi. saçma tabii. ayrıca araba yeterince tutuldu. piyasada baya crouse var yani. astra j den de coktur bence...

zz33zz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haç işareti değil aslında papyon işareti o :)

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben geçen otobüsün içinde dur kalk trafiğinde ayakta giderken yanımda bi cruze vardı, otomatik vites, orto konsol falan güzel duruyodu, sanki volvolardaki gibiydi ve hoş bir rengi vardı o orta konsolun, yani mavi-mor gibi falan , elektronik klima falanmıdır artık bilmiyorum..

ama otobüsten indim eve yürürken adamın biri insignianın içinde oturuyo, parklarıda yakmış, yani iç ışıkları falan yanıyo, onu görüncede bir anda cruze dan soğudum :) ama yinede fena araba değil, eğer yol tutuşu , motoru falan tatminkarsa fiyat olarak insignia ya göre falan çok daha ucuz.. işin içini bilmeyen sadece dıştan bakan biri olarak bence alınmıycak araba değil ama ben yinede almazdım diyebilirim..

berkerdogan66

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
valla arkadaşlar ben araba alırken önce gider kapısını bir açar kapatırım
aracım corsa d henüz karar aşamasındayken bütün opellere ve chevrolet lere baktım opelin kapısını kapattığınızda dolgun bir dayanıklılık sesi geliyor ama chevroletlerin kapısını kapattığımda sanki kapı biraz sert vursam dökülecek gibi bir his verdi bana. Yani bence nedeni KALİTE

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bunlar kişiye göre değişir zevkler renkler tartışılmaz , ama bencede opel en güzeli ve mükemmeli.

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
görünüş olarak gerçekten mükemmel araba ama daha önce lacetti ilgili yorumları da okumuştum bununla ilgili yorumları da...en önemli şikayet noktası yakıtın yüksek olması idi...