yeni chevrolet cruze

ilkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel araç

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazdılarınız doğru ama satma sebeblerınden bırıde yakıtıydı ama o fıyata baska ne alabılırsınızkı ama baktımda sımdı ozellık olarak o kadar tatmın edıcı degıl cruze en bosunda arka camlar otomatık degıl 4hoporler var 33bin verıp bu ozellıklerın olması benı sasırttı ama yanı sıra 8hava yastıgı olmasıda cazıp geldi

ben onu alma şunu al tarzında yazmak istemem öyle bir amacımda yok teyzeoğluna bu yaz alıcakdık oda görüntüsüne kanmış araca hasta oldu fiyatıda ucuz kafasına yatınca nette epey bir araştırma yapdık o sıra yüzlerce cruze kullanıcılarının şikayetlerini gördük. gene boşverdik aracı yiğen kendi görmeye teste gitmiş sonra vazgeçdi karton dedi araba görüntü var icraat yok dedi her kezde albenisine kanmış zaten.. cruze çok satabilir bu ülkede ne araçlar çok sattıda ikinci eli tam bir hüsran oldu cruze unda kaderi daewoo da neidise chevrole olarakda odur benim fikrim...

şunuda belirtiyim benim yukarda yazdığım sıkıntılar devede kulak daha ne sıkıntıları var aracın kalitesiz müzik sistemi adi kalitesiz bir park sensörü koymuşlar algılaması hatalıymış ve servisler sorunluymuş arabayı iyi bilen usta yokmuş bunun dışındada 5-6 kişi türkiye chevroletyi mahkemeye vermişdi forumlarda okuyupda aklımda kalan bunlar..

birde şuda var doblodan sienadan palio dan inip cruze a binerse biri şu yazdığım hataların hepsi sivrsinek gelebilir gözüne önemsemez arabada ona mercedes gelebilir birileride audiden opelden bmw mercedesden den inip cruze a binerse araba adama teneke gibi gelebilir dikkat ettim cruze cularda çünkü böyle bir ayrışımda var forumlarda okuduğum kadarı ile bir kesim çok övüyor belkide gördüğü en iyisi o bir kesimde berbat diyor umduğu kalite işçilik performansı göremediği için ...
yani iş 125 beygirlik motor koymakla çözülmez arabanın hamuru iyi değil.. sadece o hamuru çok güzel şekillendirip albenili yapmışlar..

birde araba ne malı nedir o belli değil kimse isim koyamıyor amerika chevrolet ile yakından uzakdan bir alakası yok alman desen değil fransız desen değil bazı parçalarını opelden almış bazı parçalarını pegeoutdan almış böyle karma toplama bir araç..

Son düzenleme:

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arac guzel ayrica okadarda az degil artik cevremde istanbulda her gittigimde baya goruyorum...