Yeni Chevrolet Cruze Hakkında Düşünceleriniz.

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün aracı inceledim. Dış dizany güzel fakat iç malzeme kalitesi beni tatmin etmedi. Gösterge panelinin üstündeki malzeme ucuz plastik kapı içlerindeki deri görünümlü aksam ise çok kalitesiz.

Birde otoparkta dakika bir gol bir yapan bir cruze vardı. Araç 1000 km yapmamıştır herhalde.

090520091570.jpg

090520091569.jpg

whiteaction

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende ilk geldiği gün servise tırdan iner inmez bindim araca daha en taze halinde:)çok başarılı hem tasarım hemde kalite bakımından.Chevrolet araçla kendini aşmış diyebilirim fiyat bakımından da bence gayet makul 2008 astra g aracım var takasa girmeyi bile düşündüm bayiide bi ara:)

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün yolda kırmızısını gördüm, araba gerçekten güzel,test sürüşü şart oldu

mygold

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar otomatiği test ettim.guzel hoş pek sıkıcı noktası yok ,amaaaaaa şu noktası cok kötü araç sehir içi 11.2 lt yakıyo. bence cok fazla.devir ekonomi devri nede olsa

F

fix

Bilgi Girilmemiş
otomatik ve enn full modelini test ettim,araç dış görünüm süper 3 kasa bmw :) iç dizayn zayıf kalite biraz düşük fakat dizayn güzel.gelelim en önemli noktaya otomatik de vites geçişleri fean değil fakat araç bize diyor ki beni 3bin devir üstünde kullanma çok ses yaparım :)))içeriye inanılmaz motor sesi giriyor hayret ettim doğrusu kasa büyük olduğundan araç iyi hızlanamıyor gaza basıyorsunuz içerisi motor gürültüsü ...bişeyler yapıyorsun anladımda şawrole en önemli şeyi neden yapamıyorsun anlamadım.fiyat uygun ama astramdan wazgeçmem .saygılar.

SERCAN006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dıs dızaynını cok guzel yapmıslar cok ılgı cekıcı bı arac ıcı ıse ınsıgnıa gogsunu benzer dıreksıyonu ıse aynı ınsıgnıa yla fıyatıda cok makul derecede oyle paraya boyle sıfır araba bulmak zor:D