Yeni Bir Kıyamet Tarihi 21/12/12

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni Bir Kıyamet Tarihi 21/12/12

Daha önce üzerine "çeşitli anlamlar" yüklenmiş günlerde KIYAMET kopacağını öne süren "kahinler", bazı :D:D:Dfizik yazarları ve astrologlar şimdi de 21 Aralık 2012 tarihine taktı

Antik Maya takviminin 1 milyon 872 bin günle sınırlı olduğunu ve bu takvimin süresinin 21 Aralık 2012'de dolacağını savunan çevreler, şimdiden dünyanın sonunun geleceğine inandıkları bu gün için konferanslar düzenleyip birbiri ardına kitaplar çıkarmaya başladı. Bilimsel olarak Güneş'in o gün 26 bin günde bir gerçekleşen bir konuma gelecek olması da bu çevreleri korkuya itiyor. Çünkü Güneş o gün, her yıl olduğu gibi Samanyolu'ndaki Galaktik Ekvator'dan geçecek ancak bu çok nadir görülen bir şekilde 21 Aralık'a, yani gece gündüz eşitliğinin olduğu gün dönümüne rastlayacak. Belçikalı araştırmacı Patrick Geryl, bu durumun, Güneş'in manyetik alanını tersine döndüreceğini ve Güneş'in 20 kat daha ısınmasına neden olacağını öne sürüyor. Geryl'e göre bu, Dünya'nın kendi ekseni etrafındaki dönüşünü de tersine çevirecek ve insanlar oluşan büyük sellerde can verecek.

Alıntıdır.....

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç Sorma Giray yanmadık kavrulcazZ:D valla ne kadar doğru bilmiyorum gözüme çarpanı eklemek istiyorum foruma bilmeyenler yda hatırlamayanlar konuları görsün diye umarım yanlış yapmıyorumdur...

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D:D Mars plüton aslında iyi fikir ufolarla beraber karşılıklı çay içeriz demi:D:D

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
kıyametten tam bi hafta sonra doğum günüm :D

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet giray toprakla araçları çalıştırırız beleş nasıl oLsa:D:D ayrıca Türker Allah senii:D:D şansa baq doğum gününde bu olayalr olacağı varsa olacak...

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
İlginç walla, bir çok filmde de işlerler bu konuları ya. Özel bir gün olur, kötüler o günü bir amaç için kullanmak isterler, iyiler onlara engel olmaya çalışır. Tomb Raider da vardı :D Bu da onlardan biri olmasın. Milenyum için de aynısını diyolardı hiç bişi olmadı. Hatta PC yi kapatırsanız bi daha açamazsınız dediler, 1 haftadan fazla süre hiç kapatmadım PC yi sonra elektrikler gitti de kapandı. Açıldı ama yine, yok felaketler olacaktıi bankalar çökecekti falan hiç biri olmadı. 2012 de geçer gider, biz bu sefer 22/02/2022 yi bekleriz

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla bilmiyorum belki insanlara böyle bi kandırmaca yapıp çevreyi yada dünyaya zarar veren kişileri bir nebze engellemek için olabilir...sadece fikir:D

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2012 tarihi birçok uygarlıkta söz edilir altın çağın başlangıcı vs. şöle ilginç bir yaklaşımda var foton kuşağı ve verdiğiniz tarihe denk gelir araştırın foton kuşağı hakkında çok şey var

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla Yücel senin dediğinide yeni gördüm biraz bakınayım nette bişiyler bulabilirsem foruma koyarım...

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cidden bi araştırın ilginö şeyler yazıo