Yeni Bass Almak İstiyorum Yardım pLs.

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Elimde Suan 2 adet Cvx 15 Var 38 cm Bunların yerine Kicker Solo x 46 cm dusunuyorum.Bu Bass İcin Kac Adet Akü ve Anfi olarak Hangisi yeterli olur bilgisi olan varmı ?

Uploaded with ImageShack.us

Son düzenleme:

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arkadasta L7 vardi bende denedim kendi arabamda cok manyak bise midem bulandi sarsintidan cikardim. solox guzel olur ama bunu iyi bi altyapi kapasitor ve akuyle beslemen lazim bide midleri de arttir derim bas cok yogun olur sesten bise anlamassin... ama sole bi alternatif te var zaten kicker kullaniodun markayi degistir derim ben dd yada RE dene bu sefer...

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aLi suan 2 Secenek Var Ya DD yada KicKer Baska Sevmedim.Ama en cok kafama Takılan Anfi.Onu arastırıyorm oncelıkle..

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
midLer filan sonradanda olurr 0ncelik Anfi hani ole 2*3 tane anfi almak yerine tek 1 tane anfi ile beslemek ıstıyorm cok yer kaplıyor y0ksa 2*3 anfi

dj_gokcell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 akü 2 kapasitör lazım anfilere gelincede kesenin ağzını açıcan :D tavsiyem kickerden yana takım olsun frekansları tam otursun

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anfi olarak kicker olabilir audison olabilir ama arkadasinda dedigi gibi pahali aletler...

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pahalı oldugunu gordum amaa olmadı 2*3 anfi olarak bakıcam yapcak bısey yok anfılere bakıorm kickerin war 8 bin tl lik anfisi arabamı alıoz =)

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biliyorm bilmemmi =) o zaman baya sıkmam lazım kendimi Ac kalcaz onu yapmak icin :)