Yeni Astra

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzele benziyor

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
zaten araç üretimine karar verilirken baz fiyatın - maliyetin vs ne olacağı belirlenir ve ona göre malzeme seçimi yapılır üretim tekniği kullanılır ortak parça kullanılmaya çalışılır yeni hat yapılması gerekiyorsa bu maliyetler dahilinde optimum tutulmaya çalışılır vs vs...

dolayısı ile aracın fiyatı araç üretildikten sonra biz bunu şuna satalım buna satalım gibi bir düşünce ve tartışma da olmaz, sonrasında üst sınıftaki aile üyesi fiyatımız bu o zaman aracın fiyatını düşürelim gibi bir konuşma da hiç mi hiç gündeme gelmez

yeni aracın fiyatını düşürmezler gibi bir yaklaşım da doğru değildir. lanse fiyatları güncel kasadan daha uygun olabilir. nitekim bunun örneklerini çok zaman görüyoruz.

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar golften daha pahalı olmaz maxıum 36000TL diyorum. insigna için 50.000 tahmininde bulunmuştum 48.500tl çıkmıştı bu ara araç on numara olmuş

Erden_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.drive2.ru
Resimleri aldigim konuda Astranin ILK RESMI Fotograflari oldugu yaziyor...

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
yo hayır.. olur ya da olmaz, tamamen size kalmış bir şey... forum kurallarına uyduğumuz sürece ve istediğimiz sürece bu sitedeyiz, birbirimize yardımcı olmak amacıyla.. paylaşım amacıyla... bilgi edinmek ve öğretmek amacıyla

yorumunuz için şahsi görüşüm olarak, karşımızdaki - özellikle tanımadığımız kişilere bu şekilde yaklaşım - yorum yapma'yı çok doğru bulmadığımı belirtmek isterim.

RAINMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2010astrainterior.jpg