Yeni Astra Sedan 1.4 140 HP Sport Active Select alacağım yardım...

UMUTHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.merivaclub.com
Merhaba arkadaşlar, ilk Astramı almak üzereyim karar verebilirsem. Bugün 1.4 140 HP Sport Active Select için bütün pazarlıkları yaptım. iş benim onayıma kaldı. Biraz kafam karışık. Şimdiki aracım Meriva B 1.4 Turbo 120 Hp enjoy.
Otomatik vites nasıldır? Kronik sorunu var mıdır? Yakıt abartılı derecede çok yakar mı? Sizden olumlu-olumsuz görüşlerinizi beklemekteyim.

U

UNS

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Yeni Astra Sedan 1.4 140 HP Sport Active Select alacağım yardım...

Umut Bey merhaba, ben derim ki 1,6T alın...
Benim şimdiki aklım olsa gözüm kapalı 1,6 alırdım...
1.4T performans açısından ne üzüyor ne de çok tatmin ediyor... Biraz ortada kalmış bir motor diyebiliriz...
Fakat 1,6 daha öncede kullanıldığı için en azından aşina olunan bir yapıya sahip ve çok sıkıştırılmamış...
Otomatiğinde daha verimli vites geçişleri vardır diye düşünüyorum...

Kaleli-ati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Umut dizelden vazgeçtin sanırım.Sedan ve 1.4 140 bg güzel tercih ama activ select için hiç bi fikrim yok.Şimdiden yeni aracın hayırlı olsun. greatt

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Meriva Club link' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar, ilk Astramı almak üzereyim karar verebilirsem. Bugün 1.4 140 HP Sport Active Select için bütün pazarlıkları yaptım. iş benim onayıma kaldı. Biraz kafam karışık. Şimdiki aracım Meriva B 1.4 Turbo 120 Hp enjoy.
Otomatik vites nasıldır? Kronik sorunu var mıdır? Yakıt abartılı derecede çok yakar mı? Sizden olumlu-olumsuz görüşlerinizi beklemekteyim.
Otomatik vites 1 depoda 5-6 lt fazla yakar ama konforu icin deger ortalamaniz 10 lt civarinda olur

UMUTHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.merivaclub.com

Kaleli-ati link' Alıntı:
Umut dizelden vazgeçtin sanırım.Sedan ve 1.4 140 bg güzel tercih ama activ select için hiç bi fikrim yok.Şimdiden yeni aracın hayırlı olsun. greatt
Eşimde kullanacağı için otomatik almak istiyorum. Opel'de ise dizel otomatik olarak insignia almak lazım. Onun içinde büyük ikramiye lazım ;)