Yeni astra j sport 1.3

Şenol54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaklaşık 2 ay gibi bi süredir astra; cosmo, dizel, beyaz ve sunrooflu bir araç arıyorum fakat bulamadım. Bayiye sport dizel beyaz sunrooflu bir araç geldi ve bana önerildi. Alıcı gözüyle araştırdım arabayı açıkcası afl ve elektrikli kapanır aynalardan başka bişe takılmadı kafama. Sportunda jant ve direksiyon gibi artısı var. Sonuç olarak bu sport dizel beyaz sunrooflu aracı alsam pişman olur muyum ? Keşke cosmoyu bekleseydim der miyim ? Yardımcı olursanız sevinirim.

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yeni astra j sport 1.3

Şenol54 link' Alıntı:
Yaklaşık 2 ay gibi bi süredir astra; cosmo, dizel, beyaz ve sunrooflu bir araç arıyorum fakat bulamadım. Bayiye sport dizel beyaz sunrooflu bir araç geldi ve bana önerildi. Alıcı gözüyle araştırdım arabayı açıkcası afl ve elektrikli kapanır aynalardan başka bişe takılmadı kafama. Sportunda jant ve direksiyon gibi artısı var. Sonuç olarak bu sport dizel beyaz sunrooflu aracı alsam pişman olur muyum ? Keşke cosmoyu bekleseydim der miyim ? Yardımcı olursanız sevinirim.

Jantlardan dolayı daha sportif bir görüntüsü olduğunu kesinlikle söyleyebilirim. Cosmodan arayacağın en önemli donanım AFLdir. Onun dışındakilerin çok da bir kaybı olmayacaktır diye düşünüyorum. Ben alırken cosmomu alsam sportmu alsam diye çok gittim geldim. Sport aldım ve memnunum. Afl olsaydı mükemmel olacaktı.

Şenol54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hakkinenk link' Alıntı:
Jantlardan dolayı daha sportif bir görüntüsü olduğunu kesinlikle söyleyebilirim. Cosmodan arayacağın en önemli donanım AFLdir. Onun dışındakilerin çok da bir kaybı olmayacaktır diye düşünüyorum. Ben alırken cosmomu alsam sportmu alsam diye çok gittim geldim. Sport aldım ve memnunum. Afl olsaydı mükemmel olacaktı.

En büyük fark afl zaten, fakat bunun için cosmo beklemeye ve almaya değermi hiç bilmiyorum.

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence afl için beklemeye değer. Eğer alırsanız sonradan çok pişman olursunuz beklemediğiniz için...

Şenol54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ToBeCaReFuLL link' Alıntı:
Bence afl için beklemeye değer. Eğer alırsanız sonradan çok pişman olursunuz beklemediğiniz için...

Ağustos ayının sonralarından bahsediliyo ama tarih olarak, böylede bi durum var.

bjk675

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bence sport a afl de eklettir. eğer bekleyeceksen... cosmo nun direksiyonu enjoy plus la edition la aynı zaten... farklı olsun dersen kesinlikle sport...

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

AFL en büyük farkı olmasına rağmen birçok artısı da yanında gelecektir Cosmo'nun, uzun süre kullanmayı düşünüyorsanız Cosmo'yu bekleyin derim.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kesinlikle cosmo yu bekleyin

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adı cosmo yetmezmi bence beklenir