Yeni Astra Enjoy Plus Ses Sistemi

mest70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alpine (modelini hatırlamıyorum) 16 cm 2 yollu
merhaba hoparlörleri direk olarak vidaladınmı yoksa plastik çerçeve varmı vida ve klips almak gerekiyormu biraz daha deteylandırısan sevinirim.Yanlış iş yapmayayım.

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Direk takılır fakat direk takınca kapılarda vida deliği açmanız gerekir ve gelen kabloyuda soymanız.. Bu şekilde montaj yaparken vidalar yeterince iyi olmazsa zamanla vızıldama yapabiliyor kısacası yaparken 40-50tlye kıyıp adaptör çerçeve alın derim bu aparatlar kapıdaki orj. vida deliklerine takılır hoperlörün vidalarıda aparatlara vidalanır kablo kesmemek içinde sokete uyumlu adaptör çıkar içlerinden...

5926adaptor.jpg

hoperlör tavsiyesi olarakta herhangi bir 16cmlik hoperlör olur fakat 2 kanallı compenant seçerseniz ses kalitesi daha yüksek olur ve tweetırı orj tweetır yuvasına koyarsınız yok compenant istemiyorum dersenizde alacağınız hoperlör mutlaka 3 yollu olsun

Son düzenleme:

mest70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Direk takılır fakat direk takınca kapılarda vida deliği açmanız gerekir ve gelen kabloyuda soymanız.. Bu şekilde montaj yaparken vidalar yeterince iyi olmazsa zamanla vızıldama yapabiliyor kısacası yaparken 40-50tlye kıyıp adaptör çerçeve alın derim bu aparatlar kapıdaki orj. vida deliklerine takılır hoperlörün vidalarıda aparatlara vidalanır kablo kesmemek içinde sokete uyumlu adaptör çıkar içlerinden...

5926adaptor.jpg

hoperlör tavsiyesi olarakta herhangi bir 16cmlik hoperlör olur fakat 2 kanallı compenant seçerseniz ses kalitesi daha yüksek olur ve tweetırı orj tweetır yuvasına koyarsınız yok compenant istemiyorum dersenizde alacağınız hoperlör mutlaka 3 yollu olsun

eyvallah sağol uygun bi zamanda hallederim

nuralk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba hoparlörleri direk olarak vidaladınmı yoksa plastik çerçeve varmı vida ve klips almak gerekiyormu biraz daha deteylandırısan sevinirim.Yanlış iş yapmayayım.

plastik çerçeve kullanmadım.

ben kapı kısmına değil de plastik kısma yani döşemeye vidaladım.

uzunnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
garantı durumu

bendede aynı sıkıntı var fakat bazı kullanıcılar araç garantı dsı kalır dıolar napıcaz bılmıyorum.tabı garantı dışı kalması saçma kapıya taktığımız hoparlör nasıl bır malzemekı butun aracın garantısını etkılıyor buda servıslerın ne kadar gayrı ahlakı calıstıklarını gosterıyor

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede aynı sıkıntı var fakat bazı kullanıcılar araç garantı dsı kalır dıolar napıcaz bılmıyorum.tabı garantı dışı kalması saçma kapıya taktığımız hoparlör nasıl bır malzemekı butun aracın garantısını etkılıyor buda servıslerın ne kadar gayrı ahlakı calıstıklarını gosterıyor

elektriksel müdehale olmadıkça birşey olmaz. haberleri bile olmaz. hatta servistekilerin arkada kolon olup olmadığını bildiklerini bile sanmıyorum...

uzunnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesekkr

elektriksel müdehale olmadıkça birşey olmaz. haberleri bile olmaz. hatta servistekilerin arkada kolon olup olmadığını bildiklerini bile sanmıyorum...

teşekkür ederım cvp ıcın.bılmıyorum ıste kaarsız kalıyorum:) bu seste cok yetersız kalıyor.dayımda da çorsa var yenı kasa onn araç full sesı benım araactn ıyı zoruma gıdıyor bu kadar para verıp kalıtesının kotu olması ses olarak:))))

uzunnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bır sorum daha var sımdı aracın on hoparlörler 25w lıkmıs araştırdığım kadarıyla arka kısımlara 35-40 w lık taksam araç gucu kaldırırmı ses nasıl olur artı eksısı bılen bır arkadaş lütfen yardımcı olsun.nıde arka kısımlara kımısı 13cm dıyor kımısı ben 16 taktım dıyor bundada net bır bılgı yokmu

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bu araçlara daha önce arka kapılara montaj yapan var mı ki?
arkada tesisat yok ve kablo çekilecek.
ancak esas sorun bu değil.
acaba ana ünitede arka taraf için çıkış var mı?
varsa kablolama yapılıp serviste aktif edilerek fader ayarları da kullanılabilir.
arka için çıkış varsa öndekilerle aynı watt değerinde hoparlör kullanılabilir.
daha fazlası volume açıldığında çıkışlara zarar verir.