Yeni Astra Enjoy Plus Ses Sistemi

nuralk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta arka kapı hoperlorlerının ayarı yok ıse fader olan servıste teyb e program atıyolar teyp 4 cıkıs oluyor ben eskı corsa aracıma yaptırmıstım..

bilgilendirme için teşekkürler.

fader ayarının olmaması önemli değil benim için. ben sadece fader ayarı olmadığı için teyp 2 çıkışlıdır diye yorum yaptım kendimce. Ama arka kapıları söküp hoparlör kablolarını görünce ve bağladığımda ses alınca iş çözülmü.

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vay arkadaş 4 yıl oldu opel kullanıcısıyım daha opelin donanıma göre modelinin tam adını ve özelliklerini anlmadım dersem gülmeyin örneğin clublerde kiminde direksiyondan kumanda var kiminde yok direksiyonda kumanda var elketrikli ayna yok direksiyonda kumanda yok elektrikli ayna var gibi daha nice fark ben anlamadım anlayan biri davayı cakmış bir arkadaştan ricam bilgilendirse iyi olur :) 2011 astra j de arka hoparlor yok forumdan biri demese inanmazdım :( :) :( :)

babay22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka camlar otomatik değil derken(corsa) bir de hoparlör çıktı başımıza... ah opel ah

nuralk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka camlar otomatik değil derken(corsa) bir de hoparlör çıktı başımıza... ah opel ah

aslında arka kapılarda hoparlör olmaması bir yandan işime geldi. nedeni ise standartta hoparlör olanlar tweetersiz oluyor. ben ise tweeterli alpine hoparlör taktım. arkada da ses kalitesi güzel oldu :)

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
aslında arka kapılarda hoparlör olmaması bir yandan işime geldi. nedeni ise standartta hoparlör olanlar tweetersiz oluyor. ben ise tweeterli alpine hoparlör taktım. arkada da ses kalitesi güzel oldu :)

İyi günlerde kullanın. Arkalara kaç cm lik hoparlör kullandınız? Bende enjoy plus var benimde almam lazım.

nuralk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağol teşekkür ederim, montajını kendin mi yaptın başkasına mı taktırdın ? Mesela ben yapabilir miyim? Eski arabamın kapılarını söküp hoparlörleri değiştirmişliğim var. :)

Montajı kendim yaptım. Zor değil. Biraz beceri gerektiriyor okadar. Daha yaptığınız için halledersiniz diye düşünüyorum. Kapının döşemesini sökmeniz gerekiyor.
Hava güzel olsaydı fotoğraflamayı düşünüyordum ama soğukta zamanım olmadı. Gerekirse yardımcı olmaya çalışırım.

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
Montajı kendim yaptım. Zor değil. Biraz beceri gerektiriyor okadar. Daha yaptığınız için halledersiniz diye düşünüyorum. Kapının döşemesini sökmeniz gerekiyor.
Hava güzel olsaydı fotoğraflamayı düşünüyordum ama soğukta zamanım olmadı. Gerekirse yardımcı olmaya çalışırım.

Teşekkür ederim bakayım bir, gerekirse bilgi isterim sizden. :)

omerozt39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkalara ne marka kolon taktırdın ses kalitesi nasıl oldu bedede arka da kolon yok ses kalıtesi baya degiştimi şimd,den tşk