Yeni astra edition soruları

cagrireis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar

2003 model Opel Corsa Elegance aracımı satarak Yeni Astra HB 1.6 Benzinli Edition siparişini verdim aracım Allah nasip ederse Ocak ayının 3 ünde bende yanlız siz değerli opel kullanıcılarının tecrübe ve bilgilerine güvenimden dolayı soracağım bir kaç soru var yardım ve desteklerinizi esirgemeyerek sıkılmadan sorularıma cevap vereceğinizi umut ediyorum

1) Araçta bildiğiniz gibi 17" yapısal jant buluyor yani alaşımlı alüminyum değil ben orjinal çelik jant alsam çıkma olarak davlumbaza ve aracın forumuna zarar vermeden en fazla kaç inç bir jant alabilirim?

2)Araştırmalarıma göre aracın arka kapılarında kolon yokmuş acaba arka kapılarda kolon takabilmek için yer varmı? Corsa için 1 anfi 4 adet kolon almıştım takmak nasip olmadı astra ma takmak istiyorum nasip olursa

3)Araca park sensörü taktırmayı düşünüyorum serviste ya da dışarıda taktırmam arasında farklar oluşurmu servis orjnal bir ürünmü takıyor ya da x bir markanın ürününü servis ismi altında dışarıdan daha fahiş fiyatlaramı takıyorlar?

4)Şuan bu araçla ilgilenen ya da farklı bayiilerden fiyatlar almış olanlar varmı? Hediye olarak şuan için firmaların herhangi bir opsiyonu varmı?

izm35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
edition

bende aynı aracın 1.3 diesel enjoyf plus ile editionı arasında kalmıştım, sonradan celik jant taktırmak istediğimde 3000 tl civarında bir fark oluştuğu için tercihimi direk enjoy plusdan yana kullandım.

ama tercih anında dediğiniz şeyleri bende araştırdım, arka kapılara speaker içn herşey hazır 5 dk da takılması her yerde mumkün,

park sensörü 100 tl civarı birşey bayiye ciyaklayınca kendileri ücretsiz takarız dediler zaten.

cagrireis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jantları çıkma olarak orjinalini 900 tl ye buldum hoparlör konusunda eminsiniz değilmi arka kapıda takılabilecek yer mevcut

izm35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
izmir egem ve sürtaş var olduğunu söyledi ayrıca aracın config menüsünde sağ sol ön arka diye balance ayarları bile mevcuttu...